eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Samsung Galaxy Z Flip 5G

Samsung Galaxy Z Flip 5G

2020-07-23 13:50

Samsung Galaxy Z Flip 5G

Samsung Galaxy Z Flip 5G © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Samsung prezentuje nowy Galaxy Z Flip 5G. Smartfon ma 6,7-calowy wyświetlacz FHD+ Dynamic AMOLED i 1,1-calowy wyświetlacz Super AMOLED zamknięte w stylowej, kompaktowej obudowie. Obsługuje sieć 5G.
Galaxy Z Flip 5G korzysta z rozwiązania Qualcomm® Snapdragon™ 865 Plus 5G Mobile Platform. Nowa platforma maksymalizuje moc 5G, zwiększając wydajność urządzenia i zapewniając szybsze oraz bardziej efektywne przetwarzanie danych. W efekcie otrzymujemy ostrzejszy obraz, uzyskany dzięki ulepszonym możliwościom renderowania grafiki.

Galaxy Z Flip 5G ma 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Został wyposażony w baterię o pojemności 3300 mAh. Ma przedni aparat selfie 10 MP oraz podwójny tylny: ultraszerokokątny aparat 12 MP i szerokokątny aparat 12 MP.

fot. mat. prasowe

Galaxy Z Flip 5G zamknięty

Całość zamknięto w szkle o przyjemnym w dotyku wykończeniu, które minimalizuje powstawanie odcisków palców.


Model Galaxy Z Flip 5G jest dostępny w dwóch kolorach: Klasyczna Szarość i Szlachetna Miedź, a całość zamknięto w szkle o przyjemnym w dotyku wykończeniu, które minimalizuje powstawanie odcisków palców.

fot. mat. prasowe

Galaxy Z Flip 5G - obudowa

Galaxy Z Flip 5G ma 8 GB pamięci RAM oraz 256 GB pamięci wewnętrznej.


Funkcje Galaxy Z Flip 5G

  • Tryb Flex - Łatwo przeglądaj i kontroluj zawartość dzięki unikalnemu systemowi składania do przodu zastosowanemu w Galaxy Z Flip. Podczas korzystania z urządzenia w orientacji pionowej, wyświetlacz automatycznie dzieli się na dwa 4-calowe ekrany, dzięki czemu można oglądać zawartość w górnej połowie wyświetlacza i sterować nią, korzystając z jego dolnej części.
  • YouTube z Trybem Flex - Oglądaj ulubione kanały na YouTube z wykorzystaniem trybu Flex, nie angażując do tego rąk. Podczas streamingu w górnej części ekranu, możesz w tym samym czasie przeglądać, czytać opisy lub dodawać komentarze, korzystając z dolnej części ekranu. Dodatkowo, wraz z Galaxy Z Flip 5G otrzymasz 4 miesiące nieprzerwanych wrażeń w YouTube Premium.
  • Udoskonalone funkcje aparatu z wykorzystaniem trybu Flex - Ujęcia pod większym lub mniejszym kątem stają się jeszcze prostsze dzięki Galaxy Z Flip. Niezależnie od tego, czy chcesz uchwycić na filmie akcję z niskiego kąta czy wykonać pełne barw zdjęcie posiłku z lotu ptaka, podwójne kliknięcie trybu Flex pozwoli przełączyć okno podglądu kamery z górnej do dolnej połowy urządzenia.
  • Wielozadaniowość – Bezproblemowe wykonywanie wielu zadań w oknie Multi-Active - wystarczy otworzyć zasobnik Multi-Window Tray, aby przeciągnąć i upuścić aplikacje, których chcesz użyć.
  • Aplikacja Pair - Łatwy dostęp do dwóch aplikacji w tym samym czasie z wykorzystaniem aplikacji Pair w ramach Multi-Window Tray, pozwala na dzielenie się zdjęciami z przyjaciółmi przez równoczesne zamieszczanie ich w Galerii oraz przesyłanie w komunikatorze, wykorzystując fakt, że obie aplikacje otwierają się jednocześnie.
  • Multi-window Tray - Zasobnik Multi-window Tray stanowi część bardziej rozbudowanego zintegrowanego panelu Edge, którzy powstał dla zapewnienia większej wygody użytkowników oraz umożliwienia im dostępu do większej liczby aplikacji.

fot. mat. prasowe

Galaxy Z Flip 5G - ekran

Smartfon ma 6,7-calowy wyświetlacz FHD+ Dynamic AMOLED i 1,1-calowy wyświetlacz Super AMOLED.


Model Galaxy Z Flip 5G będzie dostępny w kolorach Klasyczna Szarość oraz Szlachetna Miedź w wybranych krajach, począwszy od 7 sierpnia 2020 roku.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: