eGospodarka.pl

eGospodarka.plNewsletter › Formularz zapisu

Chcesz wiedzieć więcej niż inni?
Zależy Ci na aktualnych informacjach?


Zamów nasze bezpłatne newslettery !


Dziennik eGospodarka.pl - streszczenie najnowszych informacji, które pojawiły się w naszym serwisie. Jest narzędziem pomagajacym naszym użytkownikom w szybkim dotarciu do nowości, bez konieczności przeszukiwania serwisu. Zawiera zajawki codziennych wiadomości i publikacji, informacje o nowych produktach, usługach i wydarzeniach branżowych oraz wszelkiego rodzaju promocjach czy innych akcjach, organizowanych przez naszych partnerów. Stanowi Praktyczny Poradnik Internetu, czyli, co warto wiedzieć, zobaczyć, przeczytać, kupić.

Analizator - skróty raportów sporządzonych przez polskie i zagraniczne firmy badawcze, zarówno tych płatnych jak i bezpłatnych. Prezentujemy opracowania takich firm jak IDC, Jupiter Research, TNS OBOP, Expert Monitor, I-Metria, Ipsos. Monitorujemy również własne raporty sporządzone przez inne firmy i serwisy.

Tydzień w gospodarce - tygodniowe zestawienie najważniejszych wydarzeń z Polski, Europy i świata wraz z obszernym komentarzem mikroekonomicznym. Wszystko to co najważniejsze zebrane w jednym przystępnie i przejrzyście napisanym opracowaniu. Jeśli nie masz czasu, aby na bieżąco śledzić codzienne wydarzenia, bądź też boisz się, że w natłoku codziennych informacji coś mogło umknąć Twojej uwadze, jeśli chcesz wiedzieć, jakie skutki te wydarzenia mogą spowodować, jest to opracowanie idealne dla Ciebie.


Każdy z naszych nowych subskrybentów otrzyma
ZA DARMO dwa e-booki
Testament - forma i treść. Zachowek
Praktyczny poradnik wraz z przykładami. Kto może sporządzić testament oraz w jaki sposób to zrobić. Formy testamentu. Wydziedziczenie. Zachowek."Scientific Advertising" Claude C. Hopkins'a.
Książka o reklamie napisana przez człowieka nazwanego geniuszem XX wieku w tej dziedzinie.
 TAK, chcę otrzymywać bezpłatnie:
Dziennik eGospodarka.pl - przegląd najnowszych informacji i artykułów, jakie ukazały się w serwisie. Wysyłany codziennie.
Analizator - Raporty i prognozy - przegląd wiadomości o nowych materiałach analitycznych. Wysyłany w każdy czwartek.
Tydzień w gospodarce - komentarz do wydarzeń gospodarczych minionego tygodnia w kraju, Europie i na świecie. Wysyłany w każdy poniedziałek.
 
Wersja:
   txt   html
 
Twoje Imię:
zapisz mnie
 
Twój e-mail:
Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: