eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Samsung Galaxy Fit3

Samsung Galaxy Fit3

2024-02-23 08:42

Samsung Galaxy Fit3

Zegarek Samsung Galaxy Fit3 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Samsung prezentuje Galaxy Fit3 zegarek z aluminiową obudową i dużym wyświetlaczem, dzięki czemu użytkownicy mogą śledzić dane dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia - od codziennych treningów po spokojny sen.

Przeczytaj także: Samsung Galaxy Watch4, Watch4 Classic i Galaxy Buds2 już w Polsce

Wytrzymała obudowa z większym i spersonalizowanym wyświetlaczem


Galaxy Fit3 ma aluminiową obudowę i 1,6-calowy wyświetlacz, który ułatwia wygodny dostęp do szczegółowych informacji. Urządzenie jest również lekkie i eleganckie, dzięki czemu może towarzyszyć nam codziennie przez całą dobę – bateria Galaxy Fit3 wystarczy nawet do 13 dni. Szerokie możliwości personalizacji, takie jak ustawianie własnego zdjęcia jako tło, dostęp do ponad 100 gotowych wzorów tarcz i opcjonalnych pasków wymienianych za pomocą jednego kliknięcia, umożliwiają dostosowanie Galaxy Fit3 do własnych preferencji i stylu życia.

Monitorowanie stanu zdrowia w dzień i w nocy


Samsung od dawna przywiązuje dużą uwagę do kwestii snu i jego roli w drodze do lepszego samopoczucia, wspomagając użytkowników w zrozumieniu ich nawyków i budowaniu nowych z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi do monitorowania snu. Galaxy Fit3 również oferuje wiele funkcjonalności w tym zakresie. Używany podczas nocnego odpoczynku pozwala śledzić rytm snu, wykrywa chrapanie i monitoruje poziom tlenu we krwi, aby dostarczyć bardziej szczegółowe pomiary. W oparciu o indywidualne wzorce snu, Galaxy Fit3 dostarcza użytkownikom spersonalizowane wskazówki, które motywują do zmiany nawyków wspomagających higienę snu.

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy Fit3

Galaxy Fit3 będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: szarej, srebrnej i różowego złota.


W ciągu dnia Galaxy Fit3 pozwala monitorować różne rodzaje aktywności. Użytkownicy mogą śledzić ponad 100 rodzajów treningów w dowolnym miejscu i czasie oraz przeglądać swoje osiągnięcia na drodze do założonego celu. Z Galaxy Fit3 korzystać można niezależnie od warunków pogodowych – zegarek jest wodoszczelny i pyłoszczelny w rozumieniu norm 5ATM i IP68. Galaxy Fit3 dostarcza również informacji o podstawowych parametrach zdrowotnych, które obejmują pomiar tętna, poziom stresu i śledzenie cyklu menstruacyjnego.

fot. mat. prasowe

Zegarek Samsung Galaxy Fit3

Galaxy Fit3 dysponuje aluminiową obudową i 1,6-calowym wyświetlaczem.


Bezpieczeństwo i łączność w ekosystemie Galaxy


Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa, Galaxy Fit3 oferuje nowe funkcje takie, jak wykrywanie upadku i alarmowe SOS. W przypadku wykrycia upadku, Galaxy Fit3 daje możliwość natychmiastowego wezwania służb ratunkowych w celu uzyskania pomocy medycznej w jak najkrótszym czasie. Gdy użytkownik znajdzie się w sytuacji zagrażającej zdrowiu, może natychmiast wysłać SOS, naciskając pięciokrotnie boczny przycisk. Użytkownicy Galaxy Fit3 mogą również uzyskać dostęp do szeregu funkcji w ramach połączonego ekosystemu Samsung Galaxy. Przykładowo, Galaxy Fit3 może posłużyć jako kontroler na nadgarstku, którym zdalnie ustawimy samowyzwalacz podczas wykonywania zdjęć smartfonem, lub będziemy sterować multimediami na sparowanym urządzeniu. Dodatkową przydatną opcją jest synchronizacja ustawień Galaxy Fit3 ze sparowanym smartfonem w przypadku trybów „Nie przeszkadzać” lub trybu nocnego, gdy nie chcemy by ktoś zakłócał nasz odpoczynek. Z Galaxy Fit3 bez problemu zlokalizujemy również zagubiony smartfon i odwrotnie – kompatybilny smartfon ułatwi znalezienie zapodzianego zegarka.

fot. mat. prasowe

Galaxy Fit3

Galaxy Fit3 oferuje nowe funkcje takie, jak wykrywanie upadku i alarmowe SOS.


Dostępność


Galaxy Fit3 będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: szarej, srebrnej i różowego złota począwszy od 23 lutego 2024 r. Dla wszystkich planujących zakup najnowszego zegarka Galaxy w terminie do 10 marca, Samsung przygotował promocję cashback, w której uzyskać można gwarantowany zwrot w wysokości 80 zł przy zakupie Galaxy Fit3.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: