eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Projektor Optoma UHZ55 dla graczy i kinomaniaków

Projektor Optoma UHZ55 dla graczy i kinomaniaków

2024-03-01 11:24

Projektor Optoma UHZ55 dla graczy i kinomaniaków

Projektor Optoma UHZ55 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Optoma prezentuje projektor UHZ55, wyświetlający obraz w rozdzielczości 4K UHD i wyposażony w funkcję kontroli za pomocą asystenta głosowego Alexa, z wbudowanym odtwarzaczem multimedialnym. Ponadto na projektorze można zainstalować aplikacje takie jak YouTube czy Spotify, korzystając z wewnętrznego sklepu z oprogramowaniem.

Przeczytaj także: Projektor laserowy Optoma ZH403

Dla miłośników filmu...


Projektor UHZ55 to rozwiązanie dla wszystkich chcących odtworzyć kinową atmosferę we własnym domu. Model firmy Optoma umożliwia wyświetlenie obrazu w rozdzielczości 4K (3840 x 2160 pikseli) o przekątnej nawet 300 cali. Urządzenie jest zgodne ze standardem Rec. 709, co zapewnia niezwykle dokładne odwzorowanie kolorów, oraz kompatybilne z HDR i HLG.

Zaawansowana technologia laserowa, w którą wyposażono projektor UHZ55, sprawia, że obraz jest jasny (3000 lumenów) i wyrazisty, nawet przy zapalonym świetle. Specjalnie z myślą o kinomanach urządzenie obsługuje tryb wyświetlania filmów z szybkością 24 klatek na sekundę – aby oglądany tytuł wyglądał tak, jak chciałby tego jego reżyser.

fot. mat. prasowe

Projektor Optoma UHZ55

Projektor UHZ55 to rozwiązanie dla wszystkich chcących odtworzyć kinową atmosferę we własnym domu.


… i dla graczy


Nowy, ulepszony tryb gry w UHZ55 zmniejsza opóźnienie wejściowe do zaledwie 4,2 ms, zapewniając graczowi błyskawiczny czas reakcji. Projektor może wyświetlać ultrapłynny obraz nawet w 240 klatkach na sekundę w rozdzielczości 1080p lub 60 klatkach w 4K. Trzy złącza HDMI, w tym jedno eARC, pozwalają na jednoczesne podłączenie nawet kilku różnych urządzeń, w tym konsol do gier.

fot. mat. prasowe

Optoma UHZ55

Model firmy Optoma umożliwia wyświetlenie obrazu w rozdzielczości 4K (3840 x 2160 pikseli) o przekątnej nawet 300 cali.


Multimedia bez kabli


Dzięki aplikacji Creative Cast możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie treści z urządzeń z systemami Android, iOS, Windows i MacOS i wyświetlanie ich za pomocą UHZ55. Po połączeniu projektora z internetem można także zainstalować na nim aplikacje do streamowania wideo i muzyki, takie jak YouTube i Spotify. Urządzenie wyposażono też w odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu na wielkim ekranie zobaczymy zdjęcia, filmy i dokumenty z dysków i pamięci USB.

UHZ55 ma wbudowane głośniki, jednak model ten posiada także certyfikat WiSA gwarantujący kompatybilność projektora z innymi urządzeniami wspierającymi ten standard bezprzewodowego przesyłania i odbierania dźwięku o bardzo wysokiej jakości i bez opóźnień.

Funkcjami projektora można sterować także przy użyciu asystentów głosowych Alexa i Asystent Google po zainstalowaniu aplikacji Optoma Connect.

Cena i dostępność


Projektor Optoma UHZ55 jest już dostępny w Polsce w wybranych sklepach z elektroniką oraz salonach RTV. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta oraz pięcioletnią (lub 12 000 godzin) na źródło światła.

Sugerowana cena detaliczna omawianego modelu wynosi 8999 PLN.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Monitor AGON PRO AG456UCZD

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: