eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Komputer all-in-one Samsung ATIV One7

Komputer all-in-one Samsung ATIV One7

2014-01-16 09:28

Komputer all-in-one Samsung ATIV One7

Samsung ATIV One7 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała na CES w Las Vegas ATIV One7 2014 Edition, czyli komputer all-in-one, pod którego smukłą obudową kryje się fascynujący świat multimedialnej rozrywki. Najnowszy model z rodziny ATIV One jeszcze lepiej niż jego poprzednicy komunikuje się z urządzeniami mobilnymi, sprawniej obsługuje aktualizacje i ma najwyższej klasy ekran Full HD, któremu towarzyszą doskonałej jakości głośniki i twardy dysk o większej pojemności.

Przeczytaj także: Aparat cyfrowy Samsung NX30

ATIV One7 2014 Edition płynnie i bez trudu komunikuje się ze smartfonami GALAXY. Dzięki pamięci powiększonej do 1 TB, ATIV One7 2014 Edition pełni funkcję bezpiecznej chmury, w której użytkownicy mogą przechowywać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty, zawsze zachowując do nich nieograniczony dostęp za pośrednictwem aplikacji Samsung Link.

fot. mat. prasowe

Samsung ATIV One7

ATIV One7 2014 Edition płynnie i bez trudu komunikuje się ze smartfonami GALAXY


Bluetooth Music Play pozwala streamować muzyką ze smartfona i odtwarzać ją na dwóch głośnikach ATIV One7 o mocy 7 W, wyposażonych w moduł wysokotonowy. Wystarczy w tym celu połączyć urządzenia przez Bluetooth. Co ciekawe, sam komputer nie musi być w tym czasie włączony. Z wszystkich korzyści oferowanych przez SideSync możemy korzystać przez złącze USB lub za pomocą szybkiego i łatwego połączenia bezprzewodowego. ATIV One7 ma również funkcję zdalnego włączenia.

fot. mat. prasowe

Konmputer Samsung ATIV One7

Dzięki pamięci powiększonej do 1 TB, ATIV One7 2014 Edition pełni funkcję bezpiecznej chmury, w której użytkownicy mogą przechowywać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty


Nie zapomniano także o miłośnikach filmu – piękny, 24-calowy ekran Full HD, w jaki wyposażono ATIV One7 2014 Edition zapewnia doskonały obraz, między innymi dzięki 178-stopniowemu kątowi widzenia i powłoce antyrefleksyjnej. Dźwięk z efektem surround zrealizowano w systemie Dolby Home Theater. Komputer można wykorzystać jako wielkoekranowy telewizor HDTV lub monitor z wejściem i wyjściem HDMI.

fot. mat. prasowe

Nowy komputer Samsung ATIV One7

24-calowy ekran Full HD, w jaki wyposażono ATIV One7 2014 Edition zapewnia doskonały obraz, między innymi dzięki 178-stopniowemu kątowi widzenia i powłoce antyrefleksyjnej


Przeczytaj także: Tablety Samsung Galaxy Tab S9 Tablety Samsung Galaxy Tab S9

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: