eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfony Samsung Galaxy A54 5G oraz Galaxy A34 5G

Smartfony Samsung Galaxy A54 5G oraz Galaxy A34 5G

2023-03-15 12:38

Smartfony Samsung Galaxy A54 5G oraz Galaxy A34 5G

Samsung Galaxy A54 5G © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Samsung prezentuje najnowsze smartfony Galaxy A54 5G oraz Galaxy A34 5G, wyposażone w wyświetlacze Super AMOLED, bardzo dobre aparaty i baterie o pojemności 5 000 mAh.

Przeczytaj także: Smartfony Samsung Galaxy S21 5G oraz Galaxy S21+ 5G

Niezależnie od tego, czy zależy nam na idealnym autoportrecie, czy przeprowadzeniu wideorozmowy, przedni aparat w Galaxy A54 o rozdzielczości 32 MP zarejestruje szczegóły o zadziwiającej jakości. Galaxy A54 5G i Galaxy A34 5G wykorzystują wiodące możliwości mobilnej fotografii nocnej oraz sztucznej inteligencji.

Filmy zarejestrowane przy użyciu Galaxy A54 5G i Galaxy A34 5G są wyraziste, pozbawione efektu drżącej dłoni, dzięki ulepszonej optycznej i cyfrowej stabilizacji obrazu. Z nowymi smartfonami z serii Galaxy A zarejestrujemy świetnej jakości treści nawet bez użycia statywu. Tryb nocny pozwala uchwycić więcej szczegółów podczas ujęć po zmroku lub w słabym oświetleniu. Galaxy A54 5G oraz Galaxy A34 5G jako pierwsze smartfony w serii Galaxy A zyskały ulepszone narzędzia do edycji, dzięki czemu w prosty sposób usuniemy ze zdjęć niechciane cienie czy odbicia, a nawet obiekty.

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy A54 5G

Galaxy A54 5G ma ekran 6,4 cala o jasności 1000 nitów.


Obydwa smartfony wyposażone są w wyświetlacze Super AMOLED: 6,4 cala o jasności 1000 nitów w Galaxy A54 5G i 6,6 cala w Galaxy A34 5G. Dzięki ulepszonemu systemowi korekcji obrazu (Vision Booster) i częstotliwości odświeżania 120 Hz wyświetlacze z łatwością będą dostosowywać się do zmieniających się warunków oświetleniowych, zapewniając widoczność nawet w pełnym świetle słonecznym. Aby wydłużyć cykl życia smartfonów i zapewnić im dostęp do najnowszej wersji oprogramowania oraz zabezpieczeń, zarówno Galaxy A54 5G jak i Galaxy A34 5G otrzymają nawet cztery generacje aktualizacji systemu operacyjnego, a ich zabezpieczenia będą aktualizowane przez pięć lat. Design najnowszych Galaxy A został odświeżony i ujednolicony – nowa gama kolorystyczna oraz plecki Galaxy A54 pokryte szkłem sprawiają, że Galaxy A wyróżniają się z tłumu.

Najnowsze smartfony Galaxy A wyposażone są w zaawansowany system zabezpieczeń Samsung Knox. Panel bezpieczeństwa i prywatności w Galaxy A54 5G i A34 5G ułatwia sprawdzanie, jak aplikacje korzystają z naszych danych i umożliwia proste blokowanie. Dla użytkowników potrzebującym przekazywać innym osobom poufne lub osobiste informacje w bezpieczny i kontrolowany sposób przewidziano funkcję prywatnego udostępniania (Private Share). Dzięki temu dane trafią tylko do wybranych odbiorców, w wyznaczonych przedziałach czasu i bez możliwości wykonania zrzutu ekranu.

fot. mat. prasowe

Galaxy A34 5G

Smartfony Galaxy A34 5G dostępne są w kolorze limonkowym, czarnym, fioletowym i srebrnym.


Smartfony Galaxy A54 5G i Galaxy A34 5G są również kompatybilne z ekosystemem Galaxy i łączą się intuicyjnie z jego pozostałymi urządzeniami, takimi jak smartwatche Galaxy Watch, czy bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds.

Dostępność


Galaxy A54 5G będzie dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: limonkowej, czarnej, fioletowej i białej. Z kolei Galaxy A34 5G w kolorze limonkowym, czarnym, fioletowym i srebrnym. Smartfony dostępne będą dostępne w Polsce w ofercie premierowej już od 15 marca 2023 r.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: