eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfony Samsung Galaxy A55 5G i A35 5G

Smartfony Samsung Galaxy A55 5G i A35 5G

2024-03-11 12:28

Smartfony Samsung Galaxy A55 5G i A35 5G

Galaxy A55 5G © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Samsung prezentuje smartfony Galaxy A55 5G i Galaxy A35 5G z rozbudowanymi funkcjami zabezpieczeń Knox Vault i bardzo dobrymi możliwościami fotograficznymi. Smartfony wyposażono w wysokiej jakości wyświetlacz adaptujący się do otoczenia dzięki funkcji Vision Booster.

Przeczytaj także: Samsung Galaxy XCover7 i Galaxy Tab Active5

Mobilne centrum fotografii i rozrywki


Galaxy A55 5G robi wyraziste zdjęcia nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Dzięki ulepszonym możliwościom nightografii nocne zdjęcia wykonane przy użyciu Galaxy A55 5G osiągają nowy poziom jakości. Zaawansowane przetwarzanie sygnału obrazu przez sztuczną inteligencję, nawet przy słabym oświetleniu, daje efekt nieosiągalny wcześniej w przypadku serii Galaxy A. Dotyczy to zarówno scenerii, jak i zdjęć portretowych. Tryb portretu nocnego i 12-bitowe video HDR umożliwiają rejestrowanie niesamowitych ujęć niezależnie od jakości oświetlenia.

Zarówno Galaxy A55 5G, jak i Galaxy A35 5G oferują funkcje fotograficzne znane użytkownikom Galaxy, takie jak optyczna i cyfrowa stabilizacja obrazu, dzięki którym zdjęcia i filmy zachowują ostrość nawet podczas ujęć w ruchu.

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy A55 5G

Samsung Galaxy A55 5G ma wyświetlacz Super AMOLED z częstotliwością odświeżania do 120 Hz.


Najnowsze smartfony z serii Galaxy A tradycyjnie posiadają 6,6-calowe wyświetlacze Super AMOLED o rozdzielczości Full High Definition. Z kolei technologia Vision Booster zadba o wyraźny i jasny obraz w każdych warunkach oświetleniowych.

fot. mat. prasowe

Galaxy A55 5G

Platforma Samsung Knox chroni smartfony Galaxy A55 5G i Galaxy A35 5G na poziomie wielu warstw.


Inteligentna ochrona na dłużej dla większej liczby użytkowników


Smartfony Galaxy A55 5G i Galaxy A35 5G oferują użytkownikom jedną z najbardziej innowacyjnych platform zabezpieczeń z flagowych urządzeń Galaxy: Samsung Knox Vault. Sprzętowe i odporne na manipulacje rozwiązanie Samsung Knox Vault zapewnia kompleksową ochronę przed atakami na sprzęt i oprogramowanie, tworząc bezpieczne środowisko pracy aplikacji, które jest fizycznie odizolowane od głównego procesora i pamięci systemu. Może pomóc chronić najważniejsze dane w urządzeniu, w tym dane odblokowania ekranu, takie jak kody PIN, hasła i wzory. Samsung Knox Vault chroni także klucze szyfrujące urządzenia i szyfruje prywatne dane użytkowników przechowywane w urządzeniu. Tylko użytkownik z uprawnieniami do odblokowania ekranu może uzyskać dostęp do swoich danych, nawet jeśli urządzenie zostanie zgubione lub skradzione.

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy A35 5G

Seria Galaxy A oferuje funkcję Auto Blocker – opcjonalny pakiet dodatkowych środków bezpieczeństwa.


Platforma Samsung Knox chroni smartfony Galaxy A55 5G i Galaxy A35 5G na poziomie wielu warstw. Samsung Knox obejmuje swoją ochroną cały ekosystem Galaxy dzięki kompleksowo zabezpieczonym urządzeniom, wykrywaniu zagrożeń w czasie rzeczywistym i płynnej współpracy z aplikacjami.

By zapewnić jeszcze więcej sposobów ochrony, seria Galaxy A oferuje funkcję Auto Blocker – opcjonalny pakiet dodatkowych środków bezpieczeństwa. Po uruchomieniu może on uniemożliwiać instalowanie aplikacji z nieautoryzowanych źródeł, przeprowadzać kontrole bezpieczeństwa aplikacji poprzez skanowanie w poszukiwaniu potencjalnego złośliwego oprogramowania oraz blokować podejrzane polecenia i próby zainstalowania oprogramowania przez port USB. Nowi użytkownicy serii Galaxy A będą mieli także dostęp do panelu bezpieczeństwa i prywatności Galaxy – Security and Privacy Dashboard – dzięki czemu sprawdzanie i kontrolowanie tego, co dzieje się z ich danymi, a także cofanie wybranych uprawnień w dowolnym momencie będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Mogą także korzystać z funkcji Private Sharing (część Quick Share), która umożliwia bezpieczne i szyfrowane udostępnianie prywatnych plików zawierających ważne informacje osobiste lub finansowe. By zapewnić sobie poufność, użytkownicy mogą kontrolować uprawnienia dostępu odbiorcy i datę wygaśnięcia dostępu do pliku, a także zdecydować się na ograniczenie możliwości robienia zrzutów ekranu i pobierania danych.

fot. mat. prasowe

Galaxy A55 5G

Galaxy A55 5G robi wyraziste zdjęcia nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych.


Użytkownicy modeli Galaxy A55 5G i Galaxy A35 5G będą nadal korzystać z maksymalnie czterech generacji systemu operacyjnego Android i aktualizacji interfejsu One UI oraz pięcioletnich aktualizacji zabezpieczeń, optymalizując cykl życia urządzeń dzięki wyposażeniu w najnowsze funkcje urządzeń Galaxy i systemu Android.

Płynna łączność z ekosystemem Samsung Galaxy


Smartfony Galaxy A55 5G i Galaxy A35 5G są w pełni kompatybilne z ekosystemem Galaxy, dając użytkownikom możliwość płynnego i zintegrowanego korzystania z szerokiej gamy urządzeń Galaxy. Użytkownicy mogą na bieżąco realizować swoje cele w zakresie aktywności i troski o zdrowie, łącząc smartfon z serii Galaxy A z urządzeniem Galaxy Fit3 lub Galaxy Watch. A dzięki funkcji automatycznego przełączania połączenia przychodzące są automatycznie przełączane na sparowane słuchawki Galaxy Buds FE, co zapewnia większą wygodę.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: