eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W Plush na Kartę nawet 5300 GB, które nie przepada

W Plush na Kartę nawet 5300 GB, które nie przepada

2024-03-04 11:25

W Plush na Kartę nawet 5300 GB, które nie przepada

W Plush na Kartę nawet 5300 GB, które nie przepada © fot. mat. prasowe

W Plushu na Kartę można teraz skorzystać z promocji - skumulowane, niewykorzystane gigabajty aż do 5300 GB nie przepadną.

Przeczytaj także: Internet Bez Limitu w Plush na Kartę

Kumulacja gigsów w Plushu


Nowa oferta umożliwia użytkownikom przenoszenie niewykorzystanych gigabajtów na kolejne miesiące. Oznacza to, że klienci Plush na Kartę nie tylko mają dostęp do dużej puli danych, ale także mogą je wykorzystać wtedy, kiedy im pasuje, bez obaw, że gigsy przepadną. Aby utrzymać możliwość kumulacji niewykorzystanych gigabajtów, należy jedynie zachować wybrany aktywny miesięczny pakiet z rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu.

fot. mat. prasowe

W Plush na Kartę nawet 5300 GB, które nie przepada

Aby utrzymać możliwość kumulacji niewykorzystanych gigabajtów, należy jedynie zachować wybrany aktywny miesięczny pakiet z rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu.


Nawet 5300 GB, które nie przepada


Plush przygotował przysłowiową wisienkę na torcie – nawet 5300 GB, które nie przepada. Dzięki promocji, zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą liczyć na dodatkowe paczki gigabajtów. Wystarczy utrzymać aktywny pakiet za min. 35 zł/mies., aby otrzymać dodatkowe 400 GB co 30 dni przez 12 miesięcy, co w sumie daje 4800 GB.

Dodatkowo, nowi użytkownicy Nowy Plush na Kartę mają okazję otrzymać bonusowe 500 GB na start. Wystarczy zakupić starter, doładować konto kwotą minimum 20 zł do 30 dni od aktywacji oraz wysłać SMS o treści ZGODA pod numer 80087. Łącznie - aż 5300 GB do wykorzystania. Wysłanie SMS-a oznacza wyrażenie zgód marketingowych. Doładowanie nie przepada, a środki mogą być wykorzystane na dowolne cele np. zakup pakietów.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: Plush, Plush na kartę, oferta Plusha

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: