eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W T-Mobile nowa oferta abonamentowa z 5G

W T-Mobile nowa oferta abonamentowa z 5G

2022-06-22 09:57

W T-Mobile nowa oferta abonamentowa z 5G

W T-Mobile nowa oferta abonamentowa z 5G © pixabay.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Od 21 czerwca w T-Mobile jest dostępna nowa odsłona oferty abonamentowej z dostępem do sieci 5G w każdej taryfie. Co przygotował operator?

Przeczytaj także: W T-Mobile nowe taryfy 5G dla klientów abonamentowych

W ofercie operatora są znane już dwie taryfy z nielimitowanym dostępem do internetu 5G w smartfonie – M za 65 zł oraz L za 85 zł. W obu przypadkach użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz nieograniczony limitem GB dostęp do sieci 5G w smartfonie. W wariancie M działa on z prędkością do 30 Mb/s, natomiast w wersji L – w maksymalnej dostępnej prędkości. Oba pakiety zapewniają dodatkowo 6-miesięczny bezpłatny dostęp do „Rozrywki bez Ograniczeń” – usługi umożliwiającej korzystanie z platform streamingowych z książkami, muzyką, filmami czy programami, która pozwala na wybór tej samej lub innej platformy co miesiąc. „M-ka” i „L-ka” to także 20-złotowe zniżki na kolejny abonament w ramach programu „Korzyści dla Domu”. Oznacza to, że za kolejną kartę SIM w „M Nielimitowana” klient zapłaci 45 zł miesięcznie, z kolei w „L Nielimitowana” – 65 zł miesięcznie. Oferty obejmują również rabaty na urządzenia w przypadku rat 0% na 24 miesiące. Wynoszą one kolejno 150 i 300 zł. Co więcej, przy wyborze dwóch ofert nielimitowanych tego samego dnia klient otrzymuje dodatkowe 100 zł rabatu na urządzenie.

Dla tych, którzy nie potrzebują dużego zapasu internetu, T-Mobile stworzył nowy wariant oferty XS. W cenie 40 zł klienci znajdą rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, dodatkowo zaś pakiet 5 GB internetu. Osoby, które poszukują większego pakietu, mogą z kolei skorzystać z oferty S, której cena wynosi 50 zł. W tym wypadku otrzymają nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y, jak również paczkę wielkości 20 GB. A jeśli zdecydują się na kolejny numer w ramach oferty S, zapłacą za niego jedynie 30 zł. Oba warianty gwarantują dostęp do 5G.

Do każdej oferty można dobrać dowolne urządzenie na elastyczne raty 0% na 24 lub 36 miesięcy. A dodatkowo, wybierając taryfy nielimitowane, otrzymujemy atrakcyjny rabat na pierwszą wpłatę (w opcji na 24 miesiące).

Szczegóły nowej oferty abonamentowej w T-Mobile prezentujemy poniżej:

fot. mat. prasowe

Szczegóły nowej oferty abonamentowej w T-Mobile

Dla tych, którzy nie potrzebują dużego zapasu internetu, jest nowy wariant oferty XS. W cenie 40 zł klienci znajdą rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, dodatkowo zaś pakiet 5 GB internetu.


Korzyści dla domu: dobieraj usługi i płać mniej


W T-Mobile im więcej usług, tym więcej zniżek. Jak to możliwe? Dla posiadaczy abonamentu na usługi głosowe, kolejne usługi dla domu będą tańsze o 20 zł miesięcznie od ceny wyjściowej. Mowa tu o kolejnym abonamencie, internecie światłowodowym bądź internecie dla domu.

fot. mat. prasowe

Dobieraj usługi i płać mniej

Dla posiadaczy abonamentu na usługi głosowe, kolejne usługi dla domu będą tańsze o 20 zł miesięcznie od ceny wyjściowej.


Drugi abonament lub internet do domu za 0 zł nawet na rok
Dodatkowo do końca czerwca klienci, którzy zdecydują się na wariant M lub L, mogą otrzymać drugą taką samą ofertę za 0 zł nawet przez 12 miesięcy. Do wyboru mają także bezpłatny roczny dostęp do usługi internetu światłowodowego – po tym czasie w obu wariantach mogą liczyć zaś na atrakcyjne zniżki. Z promocji skorzystają zarówno nowi klienci, jak i aktualni użytkownicy taryf „M Nielimitowana” i „L Nielimitowana”. Dotyczy ona również osób, które mają już numer w T-Mobile i zmienią swoją taryfę na „M-kę” lub „L-kę”.

Przeczytaj także: GIGAlato w T-Mobile GIGAlato w T-Mobile

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: