eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › T-Mobile pędzi z nowymi ofertami 5G Bardziej

T-Mobile pędzi z nowymi ofertami 5G Bardziej

2024-02-02 09:01

T-Mobile pędzi z nowymi ofertami 5G Bardziej

T-Mobile startuje z nowymi ofertami 5G Bardziej © Jan Vašek z Pixabay

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

T-Mobile startuje z nowymi ofertami 5G Bardziej. Do dyspozycji klientów jest już blisko 1500 stacji bazowych 5G Bardziej, a w najbliższych tygodniach będzie ich łącznie ponad 2000. Nowe oferty dostępne będą w każdym segmencie usług: od T-Mobile na kartę, przez oferty MIX, po abonamenty, w tym biznesowe.

Przeczytaj także: 12 miesięcy za 0 zł w ofercie Magenta Biznes od T-Mobile

Internet mobilny w „Najsieci” przekroczył magiczną barierę 1 Gb/s, do tej pory spotykaną w ofertach FTTH. Co to oznacza w praktyce? Doskonałą jakość streamingu, jeszcze łatwiejszy kontakt z bliskimi, rozrywkę na najlepszym poziomie i bez lagów oraz ogromny potencjał rozwoju dla biznesu. By móc w pełni cieszyć się możliwościami sieci 5G potrzebne są również oferty, które sprostają tak zawrotnym prędkościom.

Nielimitowane 5G Bardziej w prezencie nawet na 30 dni


By wspólnie świętować start nowej sieci, T-Mobile proponuje klientom możliwość skorzystania z prezentu w postaci bezpłatnego dostępu do nielimitowanego internetu. Wystarczy do końca kwietnia aktywować tę usługą w aplikacji „Mój T-Mobile” w ramach programu Magenta Moments – od tego momentu nawet przez 30 dni do dyspozycji klientów będzie doskonałej jakości nielimitowany internet 5G Bardziej. Z tej możliwości korzystać mogą: klienci abonamentowi (z taryfą T), użytkownicy oferty T-Mobile na kartę (GO!) i MIX (Frii Mix) oraz klienci biznesowi (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet).

fot. mat. prasowe

T-Mobile pędzi z nowymi ofertami 5G Bardziej

T-Mobile udostępnił już blisko 1500 stacji bazowych 5G Bardziej, a w najbliższych tygodniach udostępni ich łącznie ponad 2000.


Testuj bez zobowiązań z eSIM


Dla klientów indywidualnych, którzy chcieliby sprawdzić moc 5G Bardziej istnieje możliwość zamówienia testowego eSIM, dzięki któremu bez wychodzenia z domu mogą otrzymać bezpłatny, trzymiesięczny nielimitowany dostęp do sieci piątej generacji.

Internet domowy pędzi w T-Mobile


Dzięki sieci 5G Bardziej już od 7 lutego T-Mobile zaoferuje klientom dostęp do internetu o szybkości nawet do 1 Gb/s. To wszystko dzięki nowej odsłonie Internetu domowego BEZ LIMITU z anteną zewnętrzną bez limitu gigabajtów i bez ograniczeń prędkości dla wszystkich tych, którzy są w zasięgu nowej sieci. A dla tych, którzy muszą jeszcze nieco poczekać na uruchomienie kolejnych magentowych stacji bazowych 5G Bardziej, operator przygotował ofertę internetu domowego z prędkością do 300 Mb/s.

We wszystkich taryfach internetu domowego dostępna jest technologia 5G, a ceny taryf z routerem z anteną zewnętrzną, które pozwolą klientom korzystać z wysokich prędkości, zaczynają się już od 135 złotych miesięcznie. Klienci posiadający już abonament w T-Mobile zapłacą za nie mniej - dla nich ceny zaczynają się od 115 zł na miesięcznie.

fot. mat. prasowe

Taryfy internetu domowego T-Mobile

We wszystkich taryfach internetu domowego dostępna jest technologia 5G, a ceny taryf z routerem z anteną zewnętrzną, które pozwolą klientom korzystać z wysokich prędkości, zaczynają się już od 135 złotych miesięcznie.


Pędzi nowe 5G Bardziej dla klientów abonamentowych – rabat nawet na 2 lata!


Wszyscy klienci usług abonamentowych (z taryfą T) w T-Mobile mogą korzystać z sieci 5G Bardziej bez dodatkowych opłat. Dla obecnych, jak i nowych abonentów sieci T-Mobile przygotował również atrakcyjną, nielimitowaną ofertę, dzięki którym możliwości 5G Bardziej będą na wyciągnięcie ręki.

fot. mat. prasowe

Pędzi nowe 5G Bardziej dla klientów abonamentowych

Wszyscy klienci usług abonamentowych (z taryfą T) w T-Mobile mogą korzystać z sieci 5G Bardziej bez dodatkowych opłat.


I tak dokupując lub przenosząc kilka abonamentów w pakiecie umów w opcji „M Nielimitowana”, klienci mogą otrzymać nawet 24 miesiące za darmo na jeden z abonamentów. Zasada jest prosta, im więcej podpisanych umów, tym więcej darmowych miesięcy na jeden z abonamentów. Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty „L Nielimitowana” z tą różnicą, że w okresie promocyjnym opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł miesięcznie nawet przez 24 miesiące.

Dodatkowo, osoby przenoszące przynajmniej jeden numer do T-Mobile, wybierając taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” otrzymają 3 miesiące abonamentu za darmo.

Z kolei obecni klienci mobilnych usług głosowych, którzy mają już jedną z taryf nielimitowanych, dokupując kolejny abonament w opcjach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymują 6 miesięcy abonamentu za 0 zł.

fot. mat. prasowe

Abonament komórkowy na 2 lata za darmo

Osoby przenoszące przynajmniej jeden numer do T-Mobile, wybierając taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” otrzymają 3 miesiące abonamentu za darmo.


Prepaid nabiera prędkości


Nie tylko użytkownicy ofert abonamentowych mogą doświadczyć niezwykłych prędkości – także klienci prepaid mogą liczyć na niesamowite przyspieszenie! Dostęp do 5G Bardziej zyskali bowiem użytkownicy aktualnych ofert przedpłaconych: klienci oferty na doładowania (T-Mobile MIX), klienci Red Bull MOBILE, a także klienci T-Mobile na kartę, korzystający z ofert GO! M, GO! M+UA oraz GO! L.

A co z pozostałymi klientami T-Mobile na kartę oraz klientami oferty Heyah na kartę? Dla nich też mamy miłą niespodziankę. Od 1 lutego do 30 kwietnia także im automatycznie dajemy możliwość korzystania z 5G Bardziej!

Dla każdego… coś 5G kompatybilnego!


Dla tych, którzy poszukują smartfona 5G na każdą kieszeń, dostępny jest szeroki wybór telefonów T Phone 5G (2023) w opcji z 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej (z etui i szkłem ochronnym na ekran) w cenie zaledwie 969 zł. Ten sam model wyposażony dodatkowo w słuchawki Bluetooth i ładowarkę można nabyć z kolei już za 1119 zł. Dla osób, którym zależy na telefonie z m.in. bardziej pojemną baterią, przygotowaliśmy model T Phone Pro 5G (2023) wyposażony w 6 GB pamięci podręcznej, 256 GB pamięci wewnętrznej i w zestawie z etui i szkłem ochronnym za 1209 zł (w zestawie z etui i szkłem ochronnym oraz ładowarką i słuchawkami bezprzewodowymi dostępny w cenie 1359 zł).

Operator przygotował też ciekawe oferty na cenione modele marek Xiaomi oraz Samsung. I tak klienci wybierając smartfon Xiaomi Redmi Note 13 5G 8/256 GB , Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 12/512 GB lub Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256 GB w taryfach nielimitowanych, otrzymają w prezencie słuchawki Xiaomi Buds 3 Star Wars Edition o wartości około 549 zł.

Najnowsze modele Samsung Galaxy S24 z 8 GB pamięci podręcznej i 128 GB ROM dostępne są w cenie już od 3899 zł przy zakupie abonamentu M i 3599 zł w przypadku wariantu L. Model z tej samej serii czyli Galaxy S24+ w wariancie pamięciowym 12/256 GB kosztuje odpowiednio 4999 zł (opcja M) i 4699 zł (opcja L), a dla najbardziej wymagających dostępny jest także model Galaxy S24 Ultra w wariancie pamięciowym 12/256 GB. Koszt telefonu to odpowiednio 6399 zł i 6099 zł.

W T-Mobile również biznes przyspiesza z 5G Bardziej!


Sieć nowej generacji to także ogromne korzyści i jeszcze lepsze doświadczenia dla biznesu. Dlatego wszystkim klientom, którzy korzystają z oferty MagentaBIZNES z limitem prędkości, na 2 miesiące T-Mobile zdejmuje limity prędkości – tak, by lepiej mogli poczuć możliwości nowej sieci.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: