eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Magenta Biznes w T-Mobile w nowej wersji

Magenta Biznes w T-Mobile w nowej wersji

2023-05-16 12:32

Magenta Biznes w T-Mobile w nowej wersji

Magenta Biznes w T-Mobile w nowej odsłonie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

T-Mobile wprowadził oferty Magenta Biznes w nowej odsłonie. Abonamenty w odświeżonej wersji to wyższe prędkości internetu mobilnego oraz większy pakiet gigabajtów w podstawowym planie taryfowym.

Przeczytaj także: T‑Mobile MagentaBIZNES w nowej odsłonie

Działaj szybciej i korzystaj z większych możliwości internetu


Abonament Magenta Biznes w każdym z wariantów oferuje dostęp do sieci 5G. Przy czym w najniższym planie taryfowym S pakiet danych do dyspozycji powiększy się o 10 GB i wyniesie w sumie 30 GB. Do tego użytkownicy ofert S i M odczują wzrost prędkości internetu, która sięgać będzie teraz do 40 Mb/s. Warto przy tym zaznaczyć, że począwszy od planu taryfowego M wzwyż, dostęp do internetu nie jest w żaden sposób ograniczony limitem gigabajtów do wykorzystania, a sama prędkość transferu nigdy nie zwalnia. Wśród propozycji znajduje się ponadto abonament w wersji VIP, który klientom biznesowym oferuje całkowicie nielimitowany dostęp do sieci w maksymalnej możliwej prędkości.

fot. mat. prasowe

Magenta Biznes w T-Mobile w nowej odsłonie

W nowej odsłonie oferty Magenta Biznes klienci T‑Mobile znajdą wyższe prędkości internetu mobilnego oraz większy pakiet gigabajtów w podstawowym planie taryfowym.


Oferta, która plusuje


Dodatkowa karta SIM dobrana do pakietu kosztować użytkowników będzie 35 zł netto, natomiast firmy, które zdecydują się na kartę SIM w wersji „Plus”, poniosą koszt 45 zł miesięcznie. Jeśli zaś po upływie roku przestaną korzystać z karty w tym wariancie, za każdy kolejny miesiąc, gdy nie pozostaje ona w użyciu, zapłacą jedynie 1 zł. Co ważne, przy wyborze wersji „Plus” otrzymać można do 200 zł zniżki na zakup dowolnego urządzenia z katalogu oferty Magenta Biznes.

Dobierz zestaw idealny i działaj


Taki rabat może okazać się bardzo przydatny. Magenta Biznes w T-Mobile to bowiem jednocześnie szeroka oferta nowoczesnych urządzeń dla biznesu: laptopów, smartfonów czy tabletów. Jedną z propozycji dostępnych na atrakcyjnych warunkach jest obecnie m.in. Samsung Galaxy S22, za którego przedsiębiorcy zapłacą 70 zł netto miesięcznie, jeśli zdecydują się na płatność w 36 ratach. Z kolei klienci, którzy wybiorą ofertę obejmującą 24 raty, poniosą koszt w wysokości 105 zł netto miesięcznie. W obu przypadkach należy doliczyć 4 gr z VAT na start. Zakup urządzenia łączy się zaś z analogicznym planem taryfowym Magenta Biznes – na 24 lub 36 miesięcy.

Jak zatem w szczegółach prezentują się odświeżone pakiety? Poniżej można znaleźć wszystkie informacje:

fot. mat. prasowe

Magenta Biznes - nowe pakiety

Abonament Magenta Biznes w każdym z wariantów oferuje dostęp do sieci 5G. Przy czym w najniższym planie taryfowym S pakiet danych do dyspozycji powiększy się o 10 GB i wyniesie w sumie 30 GB.


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: