eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › myPhone Tango LTE już dostępny

myPhone Tango LTE już dostępny

2022-06-27 12:33

myPhone Tango LTE już dostępny

myPhone Tango LTE © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

myPhone Tango LTE to telefon w obudowie z dwoma dużymi wyświetlaczami 2,4” oraz 1,77” (na klapce), z LTE i USB typu C. Dla wygody użytkowników do dyspozycji są także praktyczne oczko na smycz oraz przyciski: bezpieczeństwa SOS i ICE.

Przeczytaj także: Telefony komórkowe myPhone C1 LTE oraz myPhone S1 LTE

myPhone Tango LTE to elegancki telefon z klapką, która zapewnia nie tylko ochronę ekranu, lecz też łatwość obsługi urządzenia. Dzięki niej, przez otwarcie/zamknięcie, możliwe jest odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych.

Telefon wyposażono w dwa niezależne ekrany: główny, kolorowy wyświetlacz 2,4’’ zapewnia przejrzysty i wyraźny obraz oraz dostęp do menu. Drugi zaś – 1.77’’ – znajduje się na wierzchu obudowy, dzięki czemu bez konieczności otwierania klapki użytkownik zyskuje podgląd do najważniejszych informacji (o nieodebranych połączeniach, sms-ach czy godzinie). Sterowanie i nawigacja odbywa się za pomocą dużych, wyspowych i podświetlanych klawiszy. Telefon ma również dodatkowe przyciski, za pomocą których uzyskamy szybki dostęp do danych funkcji: wiadomości SMS, aparatu i radia. Ważne: w tym modelu do słuchania ulubionej stacji radiowej nie potrzeba słuchawek.

Ponadto model posiada moduł LTE, dla wysyłania i odbierania MMS-ów oraz dla jeszcze lepszej jakości połączeń głosowych i lepszego zasięgu dzięki VoLTE (*usługa zależna od operatora komórkowego).

fot. mat. prasowe

Telefon myPhone Tango LTE

myPhone Tango LTE to telefon obudowie z dwoma dużymi wyświetlaczami 2,4” oraz 1,77”.


Telefon jest wyposażony w baterię o pojemności 1400 mAh. W praktyce taka pojemność przekłada się na długie działanie na jednym ładowaniu tj.: do 16 dni działania w trybie czuwania lub do 5 godzin ciągłych rozmów. Tango LTE posiada też funkcje przydatne w razie nagłych sytuacji zagrażających zdrowiu. Mowa o programowalny przycisku bezpieczeństwa SOS oraz przycisku ICE (ang. in case of emergency). Ten drugi po dłuższym wciśnięciu pozwala na wyświetlenie informacji o właścicielu telefonu, jego stanie zdrowia, grupie krwi czy osobach pierwszego kontaktu.

fot. mat. prasowe

myPhone Tango LTE złożony

Dzięki klapce przez otwarcie/zamknięcie, możliwe jest odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych.


Model wyposażony jest również w aparat 2 Mpx, Bluetooth 5.1, Dual SIM oraz bardziej uniwersalne USB-C. myPhone Tango LTE z klapką dostępny jest w czarno-srebrnej wersji kolorystycznej, w cenie 259 zł.

Przeczytaj także: myPhone Up Smart LTE myPhone Up Smart LTE

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: