eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W T-Mobile nowa oferta Magenta Dom

W T-Mobile nowa oferta Magenta Dom

2023-08-29 11:37

W T-Mobile nowa oferta Magenta Dom

W T-Mobile nowa oferta Magenta Dom © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Na zakończenie wakacji T-Mobile rusza z nową ofertą Magenta Dom, w której wybierając pakiet usług domowych: internet światłowodowy, telewizję i abonament komórkowy, klienci oszczędzają nawet 1560 zł w trakcie trwania umowy. W jaki sposób klienci skorzystają z promocji? Wystarczy, że przeniosą numery do T-Mobile lub podpiszą nowe umowy na kolejny abonament, by światłowód z telewizją dostać za darmo nawet na 2 lata! Im więcej podpisze się umów na abonament komórkowy, tym więcej otrzyma się darmowych miesięcy na pozostałe usługi dla domu.

Przeczytaj także: W T-Mobile drugi nielimitowany abonament lub internet do domu gratis

W pakiecie usług dla domu Magenta Dom znajdziemy abonament komórkowy z nielimitowanym internetem w smartfonie, superszybki światłowód oraz telewizję z aż 149 kanałami, wśród których nie zabrakło nowych stacji, takich jak: AMC, Warner TV, CNN i Stars TV. W obszarze rozrywki mamy też nowości dla młodszej widowni: Duck TV, Cartoon Network i Cartoonito.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji i zyskać światłowód z telewizją na 2 lata za darmo? Wystarczy przenieść numery do T-Mobile lub podpisać nowe umowy abonamentowe w taryfie „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Im więcej numerów w magentowej sieci, tym więcej bezpłatnych miesięcy na usługi dla domu.

Przenosząc lub dokupując trzy abonamenty komórkowe w T-Mobile w taryfie „M Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s) lub „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości), klienci przez dwa lata mogą cieszyć się internetem światłowodowym (300 Mb/s) oraz telewizją pakiet TV S za darmo. W ten sposób oszczędzają do 1560 zł w ciągu 24 miesięcy.

Osoby, które zdecydują się przenieść lub dokupić dwa abonamenty komórkowe w taryfach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymają telewizję pakiet TV S oraz światłowód 300Mb/s na 18 miesięcy za darmo.

Z kolei przenosząc jeden numer do T-Mobile lub dokupując kolejny abonament w taryfie „M Nielimitowana”, bądź „L Nielimitowana”, otrzymamy telewizję pakiet TV S oraz internet światłowodowy 300 Mb/s przez 12 miesięcy za darmo.

fot. mat. prasowe

Im więcej umów na abonament, tym więcej darmowych miesięcy

Osoby, które zdecydują się przenieść lub dokupić dwa abonamenty komórkowe w taryfach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymają telewizję pakiet TV S oraz światłowód 300Mb/s na 18 miesięcy za darmo.


Abonament komórkowy za darmo


Przenosząc numer do magentowej sieci i wybierając taryfę „M Nielimitowana” nowy klient przez pierwsze 3 miesiące nie poniesie żadnych opłat. Z kolei ci, którzy przeniosą bądź dokupią dwa abonamenty komórkowe w taryfie „M Nielimitowana”, przez 12 miesięcy za drugi abonament zapłacą 0 zł. Analogicznie przenosząc lub dokupując trzy numery w tej taryfie, klient dostaje 18 darmowych miesięcy za trzeci z nich. Przy czterech przeniesionych bądź dokupionych numerach a taryfie „M Nielimitowana”, czwarty abonament będzie przez 2 lata za darmo.

fot. mat. prasowe

Im więcej umów na abonament komórkowy, tym więcej darmowych miesięcy

Przy czterech przeniesionych bądź dokupionych numerach a taryfie „M Nielimitowana”, czwarty abonament będzie przez 2 lata za darmo.


Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty „L Nielimitowana” z tą różnicą, że w okresie promocyjnym, wynikającym z liczby zawartych umów, opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł/mies.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Advertisement

Crafted in Japan

18.09.23

Hybrydowa Mazda CX-60
o mocy 327KM

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: