eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W Plush 3 miesiące abonamentu gratis dla przenoszących numer

W Plush 3 miesiące abonamentu gratis dla przenoszących numer

2023-08-31 13:39

W Plush 3 miesiące abonamentu gratis dla przenoszących numer

W Plush 3 miesiące abonamentu gratis dla przenoszących numer © fot. mat. prasowe

Plush przygotował na dobry początek roku szkolnego specjalną promocję dla przenoszących numer. Wszyscy, którzy się na to zdecydują, przez pierwsze trzy miesiące nie będą płacić abonamentu.

Przeczytaj także: Promocja w Plushu - abonament za 20 zł miesięcznie przez rok

Trzy pierwsze miesiące abonamentu gratis


Plush rusza z nową promocją: trzy pierwsze miesiące abonamentu za darmo dla wszystkich, którzy zdecydują się przenieść numer do Plusha i podpiszą umowę abonamentową na 24 miesiące. Promocja dotyczy abonamentów na czas określony za 25 zł/mies., 30 zł/mies. (20 zł/mies. przez rok), a także 50 zł/mies. i obowiązuje od momentu podpisania umowy. Osoby przenoszące do Plusha kilka numerów ucieszy fakt, że rabat będzie dostępny na każdym numerze.

fot. mat. prasowe

W Plush 3 miesiące abonamentu gratis dla przenoszących numer

Promocja dotyczy abonamentów na czas określony za 25 zł/mies., 30 zł/mies. (20 zł/mies. przez rok), a także 50 zł/mies. i obowiązuje od momentu podpisania umowy.


Super smartfony dla ucznia


Jeżeli ktoś szuka smartfonów na nowy rok szkolny, to w Plushu może mieć nawet dwa urządzenia w cenie jednego. Z promocji można skorzystać wybierając nową lub przedłużając obecną umowę na czas określony. Kupując Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB lub Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB w prezencie dostępny jest Xiaomi Redmi A2 2/32GB.

Dodatkowo, w Plushu do 3 września można zakupić wybrane modele smartfonów Samsung w niższej cenie. Przy zakupie Samsung Galaxy Z Fold 5 5G lub Samsung Galaxy Z Flip 5 5G klienci będą mogli zaoszczędzić nawet do 600 złotych. Ponadto, decydując się na zakup Samsung Galaxy Z Flip 5 lub Z Fold 5 można otrzymać słuchawki Galaxy Buds2 Pro w prezencie. Wystarczy aktywować smartfon do 10 września oraz do 17 września wypełnić specjalny formularz dostępny w aplikacji Samsung Members.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: