eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W T-Mobile nowe taryfy 5G dla klientów abonamentowych

W T-Mobile nowe taryfy 5G dla klientów abonamentowych

2021-03-25 09:43

W T-Mobile nowe taryfy 5G dla klientów abonamentowych

W T-Mobile podwajanie gigabajtów © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Klienci abonamentowi w T-Mobile mogą od 24 marca korzystać z nowych taryf 5G. Obok dotychczasowych opcji XS, S, M i L i pojawią się trzy taryfy 5G – M+, L+ i XL+ z odpowiednio 50, 100 i 150 GB w pakiecie. Klienci mogą teraz także kupować urządzenia na elastyczne raty na 24 miesiące z atrakcyjnymi zniżkami na sprzęt.

Przeczytaj także: W T-Mobile nowa oferta abonamentowa z 5G

Więcej gigabajtów w nowych taryfach 5G


Osoby posiadające urządzenie obsługujące 5G oraz dowolny z oferowanych od września 2019 roku planów taryfowych dla klientów indywidualnych lub taryfę MagentaBIZNES mogły korzystać z zasięgu 5G w ramach dotychczasowych taryf XS, S, M i L. Teraz dołączają do nich trzy nowe taryfy – M+, L+ i XL+.

fot. mat. prasowe

W T-Mobile podwajanie gigabajtów


W każdej z nowych taryf znajdziemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz solidne paczki gigabajtów: w przypadku M+ to 25 GB podwojone w wiosennej promocji do 50 GB, w taryfie L+ znajdziemy 100 GB, a w XL+ aż 150 GB. Każda z taryf jest dostępna zarówno w ofercie z urządzeniem, jak i osobno.

Wiosenne podwajanie gigabajtów


Dla nowych klientów i osób przedłużających umowę w T-Mobile operator przygotował wiosenną niespodziankę. We wszystkich taryfach M i M+ podwojone zostaną na dwa lata gigabajty dostępne w podstawowym pakiecie. Oznacza to, że w taryfie M przez cały okres umowy klienci będą mogli korzystać z 30 GB, a w taryfie M+ aż z 50 GB. Po wykorzystaniu pakietu w cyklu prędkość transmisji danych ulegnie obniżeniu do maks. 1 Mb/s do końca tego cyklu.

Z kolei od pierwszego kwietnia – i to nie primaaprilisowy żart – na wiosenne podwojenie gigabajtów mogą przygotować się również wszyscy obecni klienci T‑Mobile korzystający z opcji S, M i L na taryfie T. Jedyne, co muszą zrobić, to do połowy maja wejść do aplikacji „Mój T‑Mobile” i tam aktywować wiosenny pakiet podwojenia gigabajtów, który będzie ważny do końca kolejnego cyklu rozliczeniowego.

fot. mat. prasowe

Nowe taryfy 5G

Obok dotychczasowych opcji XS, S, M i L i pojawią się trzy taryfy 5G – M+, L+ i XL+ z odpowiednio 50, 100 i 150 GB w pakiecie.


Elastycznie przy zakupie urządzeń i nawet 800 zł rabatu


Od 24 marca oferty abonamentu komórkowego i internetu mobilnego w T-Mobile będą oferowane z urządzeniami dostępnymi z opłatą na start i 24 lub 36 miesięcznymi ratami 0%. Każdy klient może samodzielnie zdecydować o liczbie rat sprzętowych, które chce zapłacić, oraz o wysokości miesięcznej raty za urządzenie (od 5 do 200 zł w zależności od urządzenia i liczby rat). Pozostała kwota z wartości urządzenia, pomniejszona o rabat zależny od wybranego abonamentu, zostanie rozliczona jako opłata na start.

To, co jednak kluczowe z perspektywy klientów, to nowe rabaty, z jakich będą mogli korzystać przy zakupie sprzętu w T‑Mobile. Decydując się na abonament na 24 miesiące z urządzeniem na raty na 24 miesiące z opłatą początkową, klient otrzyma od nas następujące zniżki na opłaty początkowe:
  • w taryfie M – rabat do 100 zł,
  • w taryfie L – rabat do 200 zł,
  • w taryfie M+ – rabat do 200 zł,
  • w taryfie L+ – rabat do 600 zł,
  • w taryfie XL+ – rabat do 800 zł.

Powyższe zniżki od 100 do 800 zł dotyczą nie tylko smartfonów, ale również wszystkich urządzeń, takich jak smartwatche, tablety czy laptopy, dostępnych z głosową ofertą abonamentową T‑Mobile.

Przeczytaj także: GIGAlato w T-Mobile GIGAlato w T-Mobile

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: