eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościGospodarkaInwestycje › Powstanie Panattoni Park Błonie III

Powstanie Panattoni Park Błonie III

2021-07-30 13:43

Powstanie Panattoni Park Błonie III

Panattoni Park Błonie III © fot. mat. prasowe

W regionie planowanego Centralnego Portu Komunikacyjnego wystartowała nowa inwestycja o powierzchni ponad 90 000 m kw. - Panattoni Park Błonie III. Pierwszym najemcą jest firma GTFL, która wynajęła 7700 m kw.

Przeczytaj także: Powstanie Panattoni Park Poznań West Gate

Firma GTFL zajmuje się międzynarodowym transportem częściowo i całopojazdowym oraz spedycją. Wynajęła 7700 m kw., z czego ponad 7500 zostanie przeznaczonych na część magazynową. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Panattoni Park Błonie III powstanie w sąsiedztwie drogi DK 92. To kompleks trzech budynków o łącznej powierzchni ok. 91 000 m kw.
Elastyczny projekt powierzchni operacyjnej parku pozwoli na sprawne działanie zarówno małych i średnich, jak i większych przedsiębiorstw, a przestrzenie doskonale sprawdzą się m.in. w obsłudze logistycznej, w tym branży e-commerce – mówi Michał Samborski, Head of Development w Panattoni.

Panattoni dostarczyło już na rynek warszawski największy obiekt w regionie – A2 Warsaw Park.

fot. mat. prasowe

Panattoni Park Błonie III

Panattoni Park Błonie III to inwestycja o powierzchni 90 000 m kw.


Michał Samborski podkreśla również znaczenie lokalizacji parku dla jego atrakcyjności: „Obiekt znajdzie się w sąsiedztwie obszaru planowanego Centralnego Portu Komunikacyjnego i zaledwie 30 min. od granic stolicy oraz lotniska Chopina, co sprawia, że dla wielu firm stanie się strategicznym punktem działalności krajowej, jak i międzynarodowej”.

Rynek warszawski jest jednym z najważniejszych w działalności dewelopera, a ukończenie Panattoni Park Błonie, pozwoli przekroczyć 1 mln m kw. dostarczonych w regionie. Oprócz parków logistycznych i obiektów BTS firma zrealizowała już ponad 150 000 m kw. powierzchni w samej stolicy w ramach obiektów ostatniej mili. W nieustannym rozwoju stołecznego rynku pomaga jego doskonała lokalizacja na przecięciu 3 z 10 transeuropejskich korytarzy transportowych (Helsinki – Warszawa, Berlin – Moskwa oraz Gdańsk – Ostrawa).

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: