eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Zegarek Kruger&Matz HYBRID

Zegarek Kruger&Matz HYBRID

2020-02-10 09:56

Zegarek Kruger&Matz HYBRID

Inteligentny zegarek Kruger&Matz HYBRID © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Kruger&Matz wprowadza do oferty inteligentny zegarek HYBRID, który łączy w sobie styl klasycznego zegarka z funkcjonalnością smartwatcha. Działa w oparciu o system Linux, a jego sercem jest procesor Nordic.

Przeczytaj także: Smartwatch, czyli zegarek idealny dla cyberprzestępcy

Zegarek ma stylową kopertę, w której klasyczne wskazówki wskazują aktualną godzinę, a wyświetlacz 0,49" z panelem dotykowym umożliwia sterowanie dostępnymi funkcjami.

Kruger&Matz HYBRID jest wyposażony w Bluetooth w wersji 4.0, któy pozwala na szybkie sparowanie zegarka z każdym smartfonem wyposażonym w system Android 4.4 lub IOS7 oraz ich nowszymi wersjami.

Smartwatch Kruger&Matz mierzy kroki, monitoruje liczbę spalonych kalorii i przebyty dystans w ciągu całego dnia. Model ten wyposażony jest w tryb „Bieg”, który zarejestruje czas biegu oraz liczbę wykonanych kroków, spalonych kalorii i przebyty dystans. Dzięki zegarkowi użytkownik może mieć pod kontrolą swoje tętno oraz ciśnienie i natlenienie krwi. Urządzenie posiada także funkcję zapisu i analizy snu, wskazując jego długość, płytkie i głębokie fazy oraz przebudzenia.

fot. mat. prasowe

Kruger&Matz HYBRID

Elegancji dodaje urządzeniu skórzany pasek w kolorze czarnym.


HYBRID daje użytkownikowi jeszcze więcej możliwości, dzięki kompatybilnej aplikacji WearFit. Wystarczy pobrać ją na smartfona, by móc dodatkowo nastawić budzik, sprawdzić analizę snu, statystyki pomiarów i aktywności fizycznej czy dostosować pozostałe ustawienia zegarka.

fot. mat. prasowe

Zegarek Kruger&Matz HYBRID

Zegarek Kruger&Matz HYBRID działa w oparciu o system Linux, a jego sercem jest procesor Nordic.


Kruger&Matz wprowadził zegarek w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Ma skórzany pasek w kolorze czarnym. Z kolei bateria o pojemności 85 mAh pozwala na swobodne korzystanie z funkcjonalności smartwatcha przez kilka dni. Do zestawu została dołączona stacja ładująca, dzięki której można naładować urządzenie bez obawy o jego uszkodzenie.

Zegarek Kruger&Matz HYBRID dostępny jest w oficjalnym sklepie Kruger&Matz na www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w sugerowanej cenie detalicznej 299 zł.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: