eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Nowe smartfony Kruger&Matz DRIVE 8 i LIVE 8

Nowe smartfony Kruger&Matz DRIVE 8 i LIVE 8

2020-11-27 09:39

Nowe smartfony Kruger&Matz DRIVE 8 i LIVE 8

Kruger&Matz DRIVE 8 i LIVE 8 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

W ofercie smartfonów Kruger&Matz debiutują dwie nowości - DRIVE 8 i LIVE 8. Pierwszy z nich to wzmocniony smartfon, wodoszczelny i pyłoszczelny. Drugi to kolejny model z serii LIVE, wyposażony w funkcję dual SIM.

Przeczytaj także: Smartfony Kruger&Matz LIVE 7 i LIVE 7S

Kruger&Matz DRIVE 8


Smartfon Kruger&Matz DRIVE 8 ma wzmocnioną obudowę, jest wodoszczelny i pyłoszczelny, co potwierdza norma IP68. Ma ekran o przekątnej 6,12” i proporcjach 19:9.

Smartfon został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor MediaTek MTK6762, wspierany 4 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej oraz system Android 10. DRIVE 8 ma baterię o pojemności 5000mAh.

fot. mat. prasowe

Smartfon Kruger&Matz DRIVE 8

Kruger&Matz DRIVE 8 ma wzmocnioną obudowę, jest wodoszczelny i pyłoszczelny.


Kruger&Matz DRIVE 8 ma dwa aparaty - tylny 13 Mpx oraz przedni 5 Mpx. Jest wyposażony w technologię NFC. Funkcjonalność smartfona podnosi też dodatkowy slot na kartę SIM umożliwiający korzystanie z drugiego numeru telefonu, albo rozbudowanie pamięci telefonu za pomocą karty pamięci. Dużą zaletą jest też czytnik linii papilarnych, który pozwoli w szybki i wygodny sposób odblokować telefon.

fot. mat. prasowe

Kruger&Matz DRIVE 8

Kruger&Matz DRIVE 8 ma dwa aparaty - tylny 13 Mpx oraz przedni 5 Mpx.


Kruger&Matz LIVE 8


Kruger&Matz LIVE 8 ma wyświetlacz o przekątnej 6,08” o rozdzielczości 720x1560 px i proporcjach 19:9. Ma smukłą i elegancką obudowę w kolorze ciemnej zieleni lub czerni.

Pracuje w oparciu o ośmiordzeniowy procesor MT6762V/WDA wspierany 3 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, który odpowiada za płynne działanie systemu Android 10.

fot. mat. prasowe

Kruger&Matz LIVE 8

Kruger&Matz LIVE 8 ma wyświetlacz o przekątnej 6,08 cala.


LIVE 8 został wyposażony w funkcję dual SIM umożliwiającą użycie dwóch kart SIM. Dodatkowo urządzenie posiada slot na kartę micro SD, który pozwala poszerzyć pamięć urządzenia nawet o 256 GB dodatkowej przestrzeni na dane i zdjęcia.

Osoby ceniące prywatność i zapisane dane docenią czytnik linii papilarnych oraz funkcję Face ID, dzięki którym mają pewność, że nikt inny nie będzie mógł odblokować ich smartfona. Co więcej, po raz pierwszy w smartfonie z serii LIVE zastosowano technologię NFC. Dzięki niej użytkownicy mogą dokonywać szybkich bezgotówkowych płatności oraz błyskawiczne parować ze sobą urządzenia.

fot. mat. prasowe

Smartfon Kruger&Matz LIVE 8

LIVE 8 został wyposażony w funkcję dual SIM.


Kruger&Matz LIVE 8 ma baterię o pojemności 4000 mAh oraz aparat 13 Mpx z przysłoną f/1.8, który pozwoli wykonać zdjęcia nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Jakość zdjęć zwiększają dodatkowe dwa aparaty 2 Mpx służące do rozmycia tła.

Nowe smartfony Kruger&Matz dostępne są w oficjalnym sklepie na www.krugermatz.com, a także w sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w ofercie BLACK WEEK w promocyjnych cenach: DIVE 8 - 779 zł, LIVE 8 – 479 zł.

Przeczytaj także: Smartfon myPhone Now eSIM Smartfon myPhone Now eSIM

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: