eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebook Asus NX90

Notebook Asus NX90

2010-07-12 10:04

Notebook Asus NX90

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Firma ASUS wprowadza na rynek notebooka ASUS NX90. Przykuwający oko design oraz jakość dźwięku, która dotychczas była obca przenośnym komputerom, mają szanse zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Przeczytaj także: Notebook ASUS U Bamboo

Niepowtarzalny design nowego dziecka Asus to zasługa współpracy producenta z projektantem Dawidem Lewisem, który zapewnia, że w jego zamiarach leżało stworzenie stylu kwestionującego dotychczasowy sposób postrzegania notebooków. Obudowa została wykonana z polerowanego aluminium, a olbrzymie głośniki umieszczone po bokach sprawiają, że urządzenie rzeczywiście przykuwa spojrzenia.
ASUS NX90 został wyposażony w 18.4-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Posiada pełnowymiarową klawiaturę i dwa touchpady, które umieszczono po przeciwnych stronach klawiatury. Takie zastosowanie ma pomóc w intuicyjnym sterowaniu urządzeniem. Dodatkowo, dzięki technologii Rotation Desktop Control, użytkownik powinien z łatwością przeglądać zdjęcia, oraz inne pliki multimedialne. Rotation Desktop ma sprzyjać również bezproblemowemu powiększaniu zdjęć oraz przewijaniu stron i dokumentów.

ASUS NX90 wykorzystuje technologię ICEpower by Bang & Olufsen, która ma być gwarantem wysokiej jakości dźwięku. Model ten został także wyposażony w ASUS SonicMaster - wynik ekspertyzy, doświadczeń i pracy specjalistów z zespołów ASUS Golden Ear i Bang & Olufsen ICEpower. Posiada profesjonalny system certyfikacji, dzięki któremu użytkownicy mają uzyskać doskonałej jakości dźwięk. System składa się z ulepszonych głośników z większymi komorami i silniejszymi wzmacniaczami, które z wiernością odtwarzają dźwięk. Asus zapewnia, że SonicMaster oferuje czyste i zróżnicowane brzmienie, zbliżone do realnego doświadczenia z sal koncertowych i występów na żywo.

oprac. : Aleksandra Baranowska-Skimina / eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: