eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › VivoBook Flip TP301 oraz TP501 – nowe konwertowalne notebooki Asusa

VivoBook Flip TP301 oraz TP501 – nowe konwertowalne notebooki Asusa

2016-01-05 15:55

VivoBook Flip TP301 oraz TP501 – nowe konwertowalne notebooki Asusa

Notebook VivoBook Flip TP301 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Urządzenia VivoBook Flip TP301 oraz TP501 dołączyły właśnie do oferty firmy ASUS. Specjalny zawias umożliwia obrót ekranu o 360 stopni i pracę w kilku trybach. O wydajność dbają procesory Intel Core 6. generacji oraz układy graficzne NVIDIA GeForce. Wyświetlacze rozpoznają 10 punktów dotyku jednocześnie, a nawigację ułatwia technologia ASUS Smart Gesture. Urządzenia działają w oparciu o system Windows 10.

Przeczytaj także: Notebooki ASUS G771 i ASUS G551

Seria VivoBook Flip to lekkie konstrukcje ze stylowym, metalowym wykończeniem. Model VivoBook Flip TP301 będzie dostępny w dwóch kolorach – Pure Black i Icicle Gold. Urządzenia posiadają solidne innowacyjne zawiasy, pozwalające na obracanie ekranu (o wielkości 13,3 lub 15,6 cali w zależności od modelu) o 360 stopni i płynne przechodzenie między trybami pracy.

Produktywność i rozrywka


Nowe modele zostały wyposażone w procesory Intel Core 6. generacji i układy graficzne NVIDIA GeForce, które umożliwiają użytkownikom korzystanie z ulubionych multimediów czy gier w wysokiej jakości. Ponadto, model VivoBook Flip TP301 został wyposażony w baterię o pojemności 55 Wh, która zapewnia do 10 godzin nieprzerwanej pracy.

Seria VivoBook Flip będzie dostępna w różnych wariantach zastosowanej pamięci masowej – od dysku twardego o pojemności 1 TB, przez wersję hybrydową łączącą dysk twardy 500 GB z dyskiem SSD 8GB, na dysku SSD o pojemności do 512 GB kończąc.

Szybka i wygodna łączność


Port USB typu C gwarantuje bezproblemowe podłączenie wszelkich urządzeń peryferyjnych. Zastosowany port USB 3.1 umożliwia także transfer danych do dziesięciu razy szybszy niż USB 2.0.

Najnowszy standard Wi-Fi 802.11ac zapewnia silny i stabilny sygnał oraz transmisję do trzech razy szybszą niż w poprzednich generacjach. Jest on także mniej podatny na wszelkie zakłócenia, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się płynnym strumieniowaniem multimediów w wysokiej jakości.

ASUS Smart Gesture


Zastosowany ekran dotykowy cechuje się niezwykła precyzją i czułością dzięki rozpoznawaniu 10 punktów dotyku jednocześnie i precyzyjnym czujnikom rozmieszczonym co 5 mm.

Duży touchpad został wyposażony w technologię ASUS Smart Gesture, usprawniającą nawigację i kontrolę nad aplikacjami za pośrednictwem intuicyjnych gestów systemu Windows, rozpoznając nawet te wykonywane czterema palcami.

VivoBook Flip posiada ergonomicznie zaprojektowaną podświetlaną klawiaturę z wygodnym skokiem 1,6 mm. Dogodnym rozwiązaniem jest także ASUS FlipLock – funkcja blokująca klawisze i touchpad, gdy urządzenie pracuje w innym trybie niż laptop, aby zapobiec niechcianym interakcjom.

fot. mat. prasowe

VivoBook Flip TP301

Innowacyjny nawias pozwala na obrót ekranu o 360 stopni


Specyfikacja


fot. mat. prasowe

Specyfikacja

Modele wyposażono między innymi w układy graficzne NVIDIA GeForce


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: