eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebook ASUS Transformer Pro

Notebook ASUS Transformer Pro

2017-04-19 09:41

Notebook ASUS Transformer Pro

ASUS Transformer Pro © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Nowy ASUS Transformer Pro (T304) łączący funkcjonalność notebooka i poręczność tabletu wyposażony został w procesor Intel Core i7 siódmej generacji, dysk SSD o pojemności 512GB i system audio ASUS SonicMaster Premium.

Przeczytaj także: ASUS Transformer Book Trio

ASUS Transformer Pro T304 zamknięty został w smukłej, aluminiowej i eleganckiej obudowie. Wyposażony został w Intel Core i7 siódmej generacji i do 16GB pamięci DDR3 RAM. Dysk SSD ma pojemność 512GB.

Laptop podłączymy z pomocą portu HDMI do projektorów, monitorów czy dużych telewizorów. ASUS Transformer Pro ma także port USB 3.1 gen 1 Type-C™ (USB-C™), pełny port USB 3.0 typu A oraz czytnik kart micro SD.

Laptop ASUS Transformer Pro ma pokrytą polerowanym aluminium odłączaną klawiaturę, ze skokiem klawiszy na poziomie 1,4mm. Konstrukcja mechanizmów zapewnia optymalną czułość pisania oraz odpowiedni dotyk przy zachowaniu stylu pracy na laptopie.

Zastosowana w ASUS Transformer Pro T304 podpórka oferuje bezstopniowy zawias o kącie rozwarcia od 0 do 155°. Dzięki temu można ustawić ekran pod prawie dowolnym kątem – nawet 170°.

fot. mat. prasowe

ASUS Transformer Pro - obudowa

ASUS Transformer Pro T304 zamknięty został w smukłej, aluminiowej i eleganckiej obudowie.


ASUS Transformer Pro T304 ma ekran dotykowy o przekątnej 12,6 cala, który oferuje obraz w rozdzielczości 2K (2160 x 1440) przy gęstości pikseli 206 ppi. Wyświetla paletę kolorów 100% sRGB, prezentując naturalne barwy, zaś szeroki kąt widzenia redukuje degradację nasycenia i kontrastu podczas wspólnego oglądania.

W laptopie zastosowano technologie takie jak: ASUS TruVivid, która zwiększa jasność i ogranicza odbicia, zapewniając lepszy odbiór na zewnątrz w świetle dziennym, ASUS Tru2Life, dzięki której video wzmacnia każdy piksel w każdej klatce obrazu, dając ostrzejsze, jaśniejsze i realistycznie wyglądające filmy, a także ASUS Splendid, któa odpowiada za żywe, dokładne odwzorowanie barw. O nasze oczy zadba tryb Eye Care, ograniczający szkodliwą emisję światła niebieskiego.

fot. mat. prasowe

ASUS Transformer Pro - podpórka

Zastosowana w ASUS Transformer Pro T304 podpórka oferuje bezstopniowy zawias o kącie rozwarcia od 0 do 155°.


Dobrej jakości brzmienie dostarcza system audio ASUS SonicMaster Premium, opracowany przy współpracy z ekspertami z firmy Harman Kardon. Dodatkowej mocy dodaje wzmacniacz, który zwiększa poziom głośności i jednocześnie ogranicza zniekształcenia do minimum.

Do zestawu dołączono ASUS Pen, precyzyjny rysik o 1024 poziomach czułości nacisku, rozpoznający dokładnie każdy ruch. Umożliwia wskazywanie, pisanie lub rysowanie oraz oferuje wrażenie naturalnego pisma odręcznego. ASUS Pen jest kompatybilny z szeroką gamą oprogramowania, od Microsoft OneNote® dla sporządzania zaawansowanych notatek, aż do narzędzi profesjonalnych, jak SketchBook®, który skierowany jest do artystów, ilustratorów i projektantów.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY


ASUS Transformer Pro (T304) jest już dostępny w Polskich sklepach, ceny uzależnione są od konfiguracji i zaczynają się od ok. 4899 zł brutto.

Przeczytaj także: ASUS Transformer Book T300 ASUS Transformer Book T300

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: