eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › ASUS Transformer Book T300

ASUS Transformer Book T300

2013-09-06 12:11

ASUS Transformer Book T300

Nowy ASUS Transformer Book T300 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

ASUS Transformer Book T300 to laptop z odczepianym 13,3-calowym ekranem Full HD, który może pracować jako niezależny tablet z systemem Windows 8. Transformer Book posiada procesor czwartej generacji Intel Core, który zapewnia płynny multitasking i wysoką wydajność energetyczną, pozwalając nawet na 8 godzin ciągłej pracy.

Przeczytaj także: ASUS Transformer Book Trio

ASUS Transformer Book T300 posiada smukłą, metaliczną obudowę, która łączy w sobie trwałość z elegancją. 13,3-calowy dotykowy ekran Full HD (1920x1080) gwarantuje wyjątkową ostrość obrazu oraz dzięki technologii IPS zapewnia szerokie kąty widzenia (178 stopni) i dobrą widoczność w świetle dziennym.

Transformer Book jest wyposażony w nowoczesny cyfrowy rysik do obsługi multidotykowej, z końcówką o średnicy zaledwie 6 mm (standardem zalecanym przez Microsoft do obsługi Windows 8 jest 9 mm). W rezultacie użytkownicy otrzymują do dyspozycji 10-punktowy ekran multidotykowy, który mogą obsługiwać z precyzją, idealnie nadający się do zadań wymagających dokładności takich jak wypełniania tabel czy zaawansowane prace graficzne.

fot. mat. prasowe

ASUS Transformer Book T300

ASUS Transformer Book T300 to laptop z odczepianym 13,3-calowym ekranem Full HD


Przy grubości zaledwie 11,5 mm, ekran tabletowy ASUS Transformer Book T300 jest niebywale poręczny. W obudowie znajdziemy gniazdo USB 3.0, micro-HDMI i wskaźnik LED pokazujący poziom baterii. Stacja dokująca jest równie smukła - ma 11 mm grubości i daje się błyskawicznie złączyć z ekranem przy pomocy magnetycznego uchwytu. Pełnowymiarowa klawiatura posiada podświetlane klawisze i duży touchpad, pozwalający na wygodną obsługę gestami systemu Windows 8. Transformer Book posiada przednią kamerę 720p HD i tylną kamerę 1080p Full HD, a także głośniki stereo pracujące z układem audio ASUS SonicMaster, zapewniającym donośny i czysty dźwięk.

fot. mat. prasowe

Nowy ASUS Transformer Book T300

ASUS Transformer Book posiada procesor czwartej generacji Intel Core


Przeczytaj także

Monitor Philips 242G5

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: