eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › ASUS Transformer Book Flip TP200

ASUS Transformer Book Flip TP200

2015-12-04 13:58

ASUS Transformer Book Flip TP200

ASUS Transformer Book Flip TP200 - tablet © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

ASUS wprowadził do sprzedaży nowy model urządzenia 2w1 – Transformer Book Flip TP200. Posiada on 11,6-calowy ekran IPS, który dzięki specjalnemu zawiasowi może być obracany o 360 stopni. Technologia ASUS TruVivid zadba o jakość obrazu również na zewnątrz, z kolei za wydajność odpowiedzialny jest dwurdzeniowy procesor Intel N3050 (Celeron). Urządzenie działa w oparciu o system Windows 10.
ASUS Transformer Book Flip TP200 to kolejny przedstawiciel rodziny urządzeń 2w1 (połączenie mobilności tabletu z funkcjonalnością laptopa) firmy ASUS. Jego głównym wyróżnikiem jest innowacyjny zawias, pozwalający na obracanie ekranu aż o 360 stopni. Powyższe rozwiązanie czyni z TP200 bardzo funkcjonalne i wszechstronne urządzenie, którego wyświetlacz będziemy mogli obrócić o dowolny kąt. Dodatkowo technologia ASUS TruVivid zwiększa wyrazistość obrazu zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Urządzenie posiada 11,6-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS, gwarantujący szerokie kąty widzenia. Waży 1,2 kg i ma 18,45 mm grubości. Przemyślana konstrukcja TP200 i wysokiej jakości materiały użyte do jego produkcji sprawiają, iż wygląda on nie tylko bardzo elegancko, ale jest również odporny na zarysowania. Model został wyposażony w akumulator zapewniający użytkownikowi aż osiem godzin pracy na jednym ładowaniu baterii.

USB 3.1 Typu C


Inżynierowie tajwańskiego producenta zaimplementowali w urządzeniu najnowsze rozwiązania technologiczne. Oznacza to, że w TP200 nie mogło zabraknąć także rewolucyjnego portu USB 3.1 Typu C. Dzięki niemu użytkownik nie będzie musiał obawiać się sytuacji, w której podłączy pendrive złą stroną, gdyż nowy port USB jest dwustronny. Oprócz tego wspomniane rozwiązanie umożliwia przesył danych z prędkością do 5 Gbit/s, czyli aż 10 razy szybciej niż ma to miejsce w przypadku standardowego USB 2.0.

Cena i dostępność


Zaprezentowany ASUS Transformer Book Flip TP200 jest już dostępny w sprzedaży w granatowej wersji kolorystycznej, w cenie 1399 zł.

fot. mat. prasowe

ASUS Transformer Book Flip TP200 - namiot

Model posiada 11,6-calowy ekran IPS


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: