eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebooki ASUS K55, K75 i K95

Notebooki ASUS K55, K75 i K95

2012-05-26 00:05

Notebooki ASUS K55, K75 i K95

ASUS K55 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Nowe notebooki z serii K wprowadzają ekskluzywne funkcje do segmentu przystępnych cenowo komputerów przenośnych. Więcej użytkowników może cieszyć się atrakcyjnym designem i najnowszymi technologiami.

Przeczytaj także: Notebook ASUSPRO B23E i B33E

fot. mat. prasowe

ASUS K95

Notebook ASUS K95


Notebooki wyróżniają się aluminiowym wykończeniem, wytrzymałością oraz ekskluzywną technologią ulepszającą dźwięk SonicMaster Lite. Nowe procesory 3-ciej generacji Intel® Core™ oraz karty graficzne z serii NVIDIA® GeForce® 600 zapewniają płynne i szybkie działanie, natomiast opracowane przez firmę ASUS technologie Super Hybrid Engine II instant on, IceCool, i SuperBatt znacznie zwiększają komfort użytkowania. Nowe notebooki opierają się na koncepcji ASUS DNA - wyróżniają się eleganckim designem, zapewniają doskonały dźwięk, intuicyjną obsługę oraz dostęp do usług chmur obliczeniowych.

Nowa definicja piękna

Notebooki z serii K wyróżniają się zupełnie nowym designem, w którym wykorzystano luksusowe, wytrzymalsze i przyjemniejsze w dotyku materiały. Są dostępne w kilku różnych kolorach, takich jak czerwony, niebieski, różowy, biały, czarny czy ciemny indygo. Wszystkie modele z serii K posiadają aluminiowe wykończenie, które zwiększa mobilność i wytrzymałość urządzeń.

fot. mat. prasowe

ASUS K75

Notebook ASUS K75


Doskonały dźwięk

Notebooki z serii K po raz pierwszy wykorzystują technologię ASUS SonicMaster Lite. Dzięki zastosowaniu większych komór głośników i wytrzymalszych materiałów, eliminowane są zbędne wibracje i zakłócenia, co z kolei przyczynia się do precyzyjniejszego przetwarzania dźwięku. SonicMaster Lite zwiększa zakres dźwięku, zapewnia głębokie brzmienie basów i podkreśla partie wokalne. Znacznie poprawia jakość muzyki, ścieżki dźwiękowych filmów i głosu podczas prowadzenia wideokonferencji.

Wysokie osiągi dzięki mobilnym platformom firm Intel® i NVIDIA®

Firma ASUS wyposażyła notebooki z serii K w procesory Intel® Core™ 3-ciej generacji, w tym Core™ i7. Dzięki zastosowaniu nowej technologii, urządzenia oferują usprawnione działanie grafiki oraz doskonały multitasking. Nowe modele zapewniają dużo większą moc obliczeniową oraz sprawniejszą obsługę gier i multimediów dzięki karcie graficznej NVIDIA® GeForce® 600. Technologia ASUS Super Hybrid Engine II zapewnia przywracanie komputera ze stanu czuwania w ciągu zaledwie 2 sekund. Co więcej, komputer może pozostać w stanie uśpienia nawet przez dwa tygodnie.
Przeczytaj także: Notebook ASUS R510JK Notebook ASUS R510JK

 

1 2

następna

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: