eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTechnologieSprzęt › Notebook ASUS G74Sx

Notebook ASUS G74Sx

2011-07-06 00:05

Notebook ASUS G74Sx

Notebook ASUS G74Sx © fot. mat. prasowe

ASUS wprowadza na polski rynek najnowszego notebooka z rodziny Republic of Gamers. ASUS G74Sx reprezentuje czwartą generację popularnych komputerów serii G. Łącząc wydajność procesora Intel Core i7 drugiej generacji, opartego na architekturze Sandy Bridge, oraz karty NVIDIA GTX 560M z 3GB pamięci GDDR5 VRAM i nawet 16GB pamięci DDR3 DRAM, ASUS G74Sx jest jednym z najszybszych gamingowych notebooków na rynku.

Przeczytaj także: Notebook ASUS G74

fot. mat. prasowe

Notebook ASUS G74Sx

Notebook ASUS G74Sx


Nowy ASUS G74Sx dzięki obsłudze najnowszych sterowników graficznych DirectX®11, G74Sx zapewnia dobre wrażenia wizualne podczas gry i korzystania z multimediów. ASUS G74SX jest kontynuatorem gamingowych tradycji notebooków serii G nie tylko ze względu na wydajność, ale także z uwagi na design. Komponenty notebooka zamknięto w stylowej obudowie inspirowanej kmyśliwcem F-117 Stealth.

Trzeci wymiar grafiki i dźwięku

ASUS G74Sx umożliwia tworzenie, edycję oraz odtwarzanie multimediów 3D. Urządzenie posiada preinstalowane oprogramowanie NVIDIA® 3D Vision™, a także 3DTV Play™, dzięki czemu użytkownicy mogą oglądać treści w 3D korzystając z samego notebooka lub z telewizora HD obsługującego technologię 3D. Notebook ma wbudowaną kartę Creative EAX Advanced HD.

Mocna konstrukcja, lepsza konfiguracja

ASUS G74Sx został wyposażony w sprawdzone rozwiązania charakterystyczne dla serii G. Znane z wcześniejszych modeli nachylona pod kątem pięciu stopni klawiatura i miękka podkładka pod dłonie są wciąż obecne, ale klawiatura w G74Sx jest teraz większa, pozostawiając więcej miejsca dla bloku numerycznego i kursorów, a także – co gracze z pewnością docenią – większych klawiszy SHIFT.

Tylny układ wentylacyjny również został poprawiony i składa się teraz z dwóch wentylatorów (Dual Intelligent Fans), które niezależnie schładzają procesor i układ graficzny. Kiedy procesor jest bardziej obciążony, wentylator karty graficznej automatycznie przełącza się w tryb wspomagania chłodzenia procesora i na odwrót. Rozwiązanie to umożliwia utrzymanie optymalnie niskiej temperatury podczas obsługi najbardziej wymagających gier.

Dzięki nowemu układowi wentylatorów i ulepszonej konstrukcji tylnej wentylacji komputer funkcjonuje ciszej, a obudowa pozostaje przyjemnie chłodna w dotyku nawet podczas długotrwałej pracy.

Zupełnie nowe możliwości przed użytkownikami otwiera Easy Upgrade Cover. Znajdujący się pod spodem urządzenia panel pozwala na szybkie i łatwe zwiększenie ilości pamięci RAM lub wymianę/instalację dodatkowego dysku twardego.

ASUS G74Sx umożliwia obsługę do 16GB pamięci RAM. Urządzenie wyposażono w dwa sloty na dyski twarde. Dzięki Easy Upgrade Cover rozbudowa potencjału komputera jest banalnie prosta.

Przeczytaj także: Notebook ASUS R510JK Notebook ASUS R510JK

oprac. : Katarzyna Sikorska / eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: