eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Światłowód Play dla Firm z promocją rok bez opłat

Światłowód Play dla Firm z promocją rok bez opłat

2024-03-01 11:00

Światłowód Play dla Firm z promocją rok bez opłat

Nowa oferta Światłowodu Play dla Firm © fot. mat. prasowe

Play wprowadza nowe oferty Światłowodu Play dla Firm z prędkością aż do 5 Gb/s. W ramach promocji klienci mogą otrzymać nawet rok internetu światłowodowego bez opłat przy zakupie abonamentu komórkowego dla Firm. Operator przygotował także nową usługę łącza symetrycznego.

Przeczytaj także: W Play dla firm 2 abonamenty 5G za 50 zł miesięcznie

Światłowód Play dla Firm na rok bez opłat przy zakupie abonamentu komórkowego


Decydując się jednocześnie na Światłowód Play dla Firm o dowolnej prędkości oraz abonament komórkowy dla Firm klient biznesowy może otrzymać aż rok internetu bez opłat. Oznacza to nieograniczony dostęp do sieci pozwalający na zwiększenie wydajności pracy i produktywności. Przedsiębiorcy, którzy nie korzystali dotąd z usług operatora wybierając Play L dla Firm lub Play XL dla Firm otrzymają aż 12 miesięcy bez opłat, a z taryfą Play M dla Firm – 6 miesięcy. Na światłowód na promocyjnych warunkach można się zdecydować nawet do 90 dni od podpisania umowy na usługi komórkowe, co zapewnia czas na podjęcie decyzji jakie parametry usługi będą spełniały potrzeby biznesu.

fot. mat. prasowe

Nowa oferta Światłowodu Play dla Firm

Decydując się jednocześnie na Światłowód Play dla Firm o dowolnej prędkości oraz abonament komórkowy dla Firm klient biznesowy może otrzymać aż rok internetu bez opłat.


Gwarancja nieustającego dostępu do sieci


Nowe oferty Światłowodu Play dla Firm zawierają w sobie gwarancję SLA, która zapewnia szybką reakcję w przypadku niedostępności usługi internetu światłowodowego. W takim przypadku przedsiębiorstwa nie muszą martwić się przestojami w pracy i mogą liczyć na szybki czas reakcji – nawet do 8 godzin. Zgłoszenia są rozpatrywane i rozwiązywane 7 dni w tygodniu, w godzinach od 7:00 do 22:00 w większości lokalizacji.

Łącze symetryczne dla zwiększenia potencjału biznesowego


Dla przedsiębiorców, których praca wymaga ciągłej wymiany danych, w tym także dużych ilości tych wysyłanych, fioletowy operator przygotował atrakcyjną możliwość utworzenia łącza symetrycznego. Dzięki zwiększonej przepustowości transfer zarówno od, jak i do klienta będzie na najwyższym poziomie. Usługa ta dostępna jest w wybranych lokalizacjach za dopłatą 10 zł netto miesięcznie i obejmuje prędkości 300 Mb/s, 600 Mb/s i 1 Gb/s.

Nowe oferty Play dla Firm są dostępne na play.pl, pod numerem 790 600 600, w salonach sprzedaży oraz u Doradców Biznesowych.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: