eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Plus udostępni pakiet All In Streaming

Plus udostępni pakiet All In Streaming

2024-02-29 13:40

Plus udostępni pakiet All In Streaming

Pakiet All In Streaming © fot. mat. prasowe

Plus udostępni pakiet All In Streaming, który obejmuje dostęp do trzech popularnych platform: Disney+, HBO MAX i Polsat Box Go Plus. Koszt pakietu to 49,99 zł miesięcznie.

Przeczytaj także: Najlepsze horrory wg Polaków. Zwycięzcą Teksańska masakra piłą mechaniczną

Dostępny od 4 marca pakiet All In Streaming to odpowiedź na rosnące oczekiwania użytkowników, którzy pragną mieć dostęp do różnorodnych filmów i seriali na różnych platformach streamingowych, unikając jednocześnie wysokich opłat za każdą z osobna.

All In Streaming obejmuje platformę Disney+ z bogatą ofertą produkcji od Disney, Marvel, Gwiezdnych Wojen, Pixara, National Geographic i Star. Znajduje się w nim również HBO MAX, który jest domem dla kultowych seriali i filmów od HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network i Max Originals. Polsat Box Go Plus zapewnia dostęp do 34 popularnych kanałów telewizyjnych, ponad 40 tysięcy godzin materiałów VOD bez reklam oraz różnorodnych seriali, programów rozrywkowych i wiele więcej.

fot. mat. prasowe

Pakiet All In Streaming

Pakiet obejmuje dostęp do trzech popularnych platform: Disney+, HBO MAX i Polsat Box Go Plus.


Nawet 6 miesięcy w prezencie


Dla abonentów z umową na 24 miesiące, korzystanie z tego obszernego pakietu kosztuje 49,99 zł miesięcznie. Co więcej, w zależności od wybranego abonamentu, klienci mogą korzystać z platform przez 3 lub 6 miesięcy w prezencie. Przy abonamentach głosowych od 69 zł miesięcznie z umową na 2 lata, klienci otrzymują 6 miesięcy w prezencie. Przy niższych abonamentach – 3 miesiące. Biorąc pod uwagę ceny indywidualnych subskrypcji streamingowych, cena za All In Streaming to spora oszczędność.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: