eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W Plus abonament L i Rodzinny z rabatami

W Plus abonament L i Rodzinny z rabatami

2023-06-15 12:49

W Plus abonament L i Rodzinny z rabatami

Abonament Rodzinny został objęty obniżką cenową © fot. mat. prasowe

Plus obniża cenę abonamentu L z 79 zł/mies. na 69 zł/mies. z rabatami przez 12 lub 24 miesiące. Obniżką zostanie objęty również Abonament Rodzinny. Użytkownicy, którzy zdecydują się na dołączenie drugiego abonamentu L do swojego rachunku, zapłacą za niego jedynie 39 zł/mies. zamiast 49 zł/mies. nawet przez 2 lata.

Przeczytaj także: 5G będzie dostępne w każdym abonamencie w Plusie

Tańszy abonament


Od teraz klienci mogą korzystać z obniżonej ceny abonamentu L – 69 złotych miesięcznie. W ramach tego korzystnego pakietu, klienci otrzymują aż 120 GB danych, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. To doskonała oferta dla osób, które cenią sobie swobodę korzystania z najszybszego, według niezależnych rankingów, internetu 5G od Plusa, bez obawy o przekroczenie limitów.

Więcej korzyści z Abonamentu Rodzinnego


Abonament Rodzinny również został objęty obniżką cenową, dając możliwość dodatkowej oszczędności. Drugi numer w abonamencie L został obniżony z 49 zł/mies. na 39 zł/mies., w ramach którego otrzymujemy pakiet 120 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Niższa cena obowiązuje przez 2 lata przy równoczesnym zakupie smartfona. Decydując się na dwa abonamenty L w Abonamencie Rodzinnym można zaoszczędzić nawet 480 złotych przez dwa lata trwania umowy.

Dla Klientów potrzebujących mniejszej paczki GB Plus ma Abonamenty Rodzinne rozpoczynające się od 29 zł/mies.


Od teraz obniżka cen Abonamentów Rodzinnych dostępna jest nie tylko dla klientów przenoszących numer, ale również dla nowych klientów oraz klientów którzy przechodzą z oferty Plus MIX lub z oferty Plus na Kartę z co najmniej trzydziestodniowym stażem.

fot. mat. prasowe

Abonament Rodzinny został objęty obniżką cenową

Decydując się na dwa abonamenty L w Abonamencie Rodzinnym można zaoszczędzić nawet 480 złotych przez dwa lata trwania umowy. Dla Klientów potrzebujących mniejszej paczki GB Plus ma Abonamenty Rodzinne rozpoczynające się od 29 zł/mies.


Disney+ w prezencie na rok


Wszyscy abonenci mogą korzystać z promocji, w ramach której otrzymają dostęp do Disney+ w prezencie na rok. To 12 miesięcy oglądania filmów, animacji, seriali i dokumentów bez dodatkowych opłat.

5G Ultra


5G Ultra oferuje najszybsze 5G w Polsce, zapewniając maksymalną prędkość pobierania do 1 Gb/s. Aby osiągnąć takie wyniki, Plus wykorzystuje agregację trzech pasm: dwa pasma w technologii 5G (2600 MHz i 2100 MHz) oraz warstwę 4G (1800 MHz). 5G Ultra jest dostępne bezpłatnie dla wszystkich klientów Plusa i Plusha korzystających z ofert: Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Mix, Plus na Kartę, Plus Internet, Plush ABO oraz Plush na Kartę. Aby korzystać z ultra szybkiego internetu, wystarczy znajdować się w zasięgu sieci 5G Ultra i posiadać kompatybilne urządzenie.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: