eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Plus wprowadza nową Mistrzowską Ofertę

Plus wprowadza nową Mistrzowską Ofertę

2023-08-17 09:00

Plus wprowadza nową Mistrzowską Ofertę

MMistrzowska Oferta Plusa z dwoma abonamentami w cenie jednego © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Od 17 sierpnia dostępna jest nowa Mistrzowska Oferta Plus dla klientów indywidualnych oraz dla firm. W ramach promocji z okazji Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn, 25-lecia wspierania polskiej siatkówki i zbliżającego się początku roku szkolnego, klienci mogą nabyć dwa abonamenty w cenie jednego i dwa smartfony w cenie jednego. Promocje można łączyć.

Przeczytaj także: W Plus abonament L i Rodzinny z rabatami

Cały czas trwa także promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie”. Dodatkowo w Plusie można kupić smartfony marki Samsung w niższych cenach.

Niespodzianki od Plusa:
 • Dwa abonamenty w cenie jednego dla klientów indywidualnych i dla firm.
 • Dwa smartfony w cenie jednego dla klientów indywidualnych i dla firm.
 • Możliwość łączenia promocji abonamentowej i sprzętowej – dwóch abonamentów i dwóch smartfonów w cenie jednego.
 • Trwająca promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie”.
 • Smartfony marki Samsung w niższych cenach.

Oferta dla klientów indywidualnych


Plus przygotował Mistrzowską Ofertę, a w niej dwa abonamenty w cenie jednego za 59 zł lub 69 zł miesięcznie.
 • Mistrzowska Oferta za 69 zł miesięcznie
  Każdy, kto zdecyduje się na ofertę za 69 zł miesięcznie otrzyma dwa abonamenty z pakietem 240 GB na dwa numery do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a na dodatek dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Z oferty za 69 zł miesięcznie mogą skorzystać wszyscy nowi klienci Plusa, osoby przechodzące do Plusa z innej sieci, a także dotychczasowi użytkownicy oferty Plusa na kartę czy MIX. Mogą ją dokupić także obecni abonenci Plusa.
 • Mistrzowska Oferta za 59 zł miesięcznie
  Dla obecnych klientów Plus przygotował także Mistrzowską Ofertę w cenie 59 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymują oni dwa abonamenty z pakietem 100 GB do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Plus daje również dostęp do Disney+ w prezencie na rok.

  Mistrzowska Oferta za 59 zł/mies. została przygotowana dla klientów Plusa, którzy równocześnie kupią albo przedłużą inny abonament głosowy za min. 39 zł/mies. lub Internet (mobilny/światłowodowy) za min. 19 zł/mies.

  Z Mistrzowskiej Oferty za 59 zł/mies. mogą skorzystać także klienci Polsat Box, którzy równocześnie kupią lub przedłużą usługę Polsat Box za min. 20 zł/mies.

fot. mat. prasowe

Mistrzowska Oferta dla firm

Plus przygotował również Mistrzowską Ofertę dla firm, czyli dwa abonamenty w cenie jednego za 49 zł + VAT miesięcznie lub 59 zł + VAT miesięcznie.


Oferta dla firm


Plus przygotował również Mistrzowską Ofertę dla firm, czyli dwa abonamenty w cenie jednego za 49 zł + VAT miesięcznie lub 59 zł + VAT miesięcznie.
 • Mistrzowska Oferta za 59 zł + VAT miesięcznie
  Z oferty za 59 zł + VAT miesięcznie mogą skorzystać nowi klienci Plusa, wszyscy przenoszący numer do Plusa, a także osoby przechodzące z oferty MIX czy prepaid Plusa na abonament. Ofertę mogą dokupić także obecni abonenci Plusa. W Mistrzowskiej Ofercie za 59 zł + VAT miesięcznie znajdziemy dwa abonamenty w cenie jednego ze wspólnym pakietem 140 GB, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz Disney+ w prezencie na rok.
 • Mistrzowska Oferta za 49 zł + VAT miesięcznie
  Dla tych, którzy są już klientami Plusa, operator przygotował także ofertę z dwoma abonamentami w cenie jednego za 49 zł + VAT miesięcznie. W tej cenie klienci otrzymują dwa abonamenty z 60 GB do wspólnego korzystania, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Mistrzowską Ofertę dla przedsiębiorców za 49 zł + VAT miesięcznie mogą wybrać osoby, które jednocześnie kupią albo przedłużą wybrany abonament głosowy za min. 49 zł + VAT/mies. lub Internet (mobilny/światłowodowy) za min. 15,44 zł + VAT/mies.

  Z Mistrzowskiej Oferty za 49 zł + VAT/mies. mogą skorzystać także klienci Polsat Box, którzy kupią albo przedłużą abonament Polsat Box za min. 16,26 zł + VAT/mies.

To nie wszystkie mistrzowskie niespodzianki, które przygotował Plus.

Dwa smartfony w cenie jednego


Plus wychodzi naprzeciw nie tylko potrzebom abonamentowym, ale także sprzętowym i wraca z atrakcyjną ofertą z dwoma smartfonami w cenie jednego, dzięki której można zaoszczędzić jeszcze więcej. Kupując Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB lub Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB w prezencie dostępny jest Xiaomi Redmi A2 2/32GB.

Zakup dwóch smartfonów w cenie jednego można połączyć z abonamentową Mistrzowską Ofertą.

fot. mat. prasowe

Dwa smartfony w cenie jednego

Kupując Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB lub Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB w prezencie dostępny jest Xiaomi Redmi A2 2/32GB.


Cena zestawu Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB i Xiaomi Redmi A2 2/32GB zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm wyniesie łącznie 1599,04 złotych (+ VAT) – 1 zł na start (+ VAT) oraz 12 rat po 133,17 zł (+ VAT)/mies. Duet Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB i Xiaomi Redmi A2 2/32GB dostępny jest za 1 zł na start (+ VAT) oraz 12 rat po 149,83 zł (+ VAT)/mies. – całkowity koszt zakupu wyniesie 1798,96 zł (+ VAT).

Smartfony Samsung nawet do 600 złotych taniej i słuchawki bezprzewodowe w prezencie


Początek roku szkolnego może być jeszcze lepszy dzięki ciekawej okazji dla fanów urządzeń marki Samsung. Plus oferuje niższe ceny smartfonów Samsung Galaxy Z Fold 5 5G oraz Samsung Galaxy Z Flip 5 5G dla klientów indywidualnych oraz firm. Dzięki temu klienci będą mogli zaoszczędzić nawet do 600 złotych (+ VAT). Całkowity koszt zakupu:
 • Samsung Galaxy Z Flip 5 5G 8/256GB wyniesie 5199 złotych (+ VAT) – 499 zł na start (+ VAT) oraz 12 rat po 391,65 zł (+ VAT)/mies. (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5599 zł (+ VAT)),
 • Samsung Galaxy Z Fold 5 5G 12/256GB wyniesie 8199 złotych (+ VAT) – 799 zł na start (+ VAT) oraz 12 rat po 616,66 zł (+ VAT)/mies. (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł (+ VAT)).

Decydując się na zakup Samsung Galaxy Z Flip 5 lub Z Fold 5 do 3 września można otrzymać słuchawki Galaxy Buds2 Pro w prezencie. Wystarczy aktywować smartfon do 10 września oraz do 17 września wypełnić specjalny formularz dostępny w aplikacji Samsung Members.

fot. mat. prasowe

Tańsze Samsungi w Plusie

Plus oferuje niższe ceny smartfonów Samsung Galaxy Z Fold 5 5G oraz Samsung Galaxy Z Flip 5 5G dla klientów indywidualnych oraz firm.


Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie


To jeszcze nie koniec niespodzianek. Z okazji 25-lecia wspierania polskiej siatkówki przez Plusa cały czas trwa także promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie”. Klienci Plusa mogą odebrać 25 dodatkowych gigabajtów Internetu za każdy wygrany przez polskie reprezentacje mecz w ramach CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet oraz mężczyzn.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: