eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W T-Mobile internet domowy bez limitu danych i prędkości

W T-Mobile internet domowy bez limitu danych i prędkości

2022-04-13 13:25

W T-Mobile internet domowy bez limitu danych i prędkości

T-Mobile z internetem domowym bez limitu danych i prędkości © fot. mat. prasowe

T-Mobile uruchamia nielimitowaną ofertę internetu domowego w technologii 5G/LTE z routerem obsługującym Wi-Fi 6.

Przeczytaj także: W T-Mobile nielimitowany internet na święta

Po wprowadzeniu w styczniu tego roku w T-Mobile nielimitowanego internetu w smartfonie, przyszedł czas na nielimitowany internet domowy. Najnowsza oferta internetu domowego bazuje na technologiach 5G oraz LTE. Oferowana usługa jest nielimitowana – zarówno pod kątem prędkości, jak i ilości przesłanych danych. Za jej działanie odpowiadają zaś dwa elementy.

Pierwszym z nich jest antena zewnętrzna ODU Box 5G, którą z łatwością można samodzielnie zamontować np. na parapecie okna, na słupku, ścianie lub poręczy. Dzięki niej użytkownicy unikną zakłóceń sygnału spowodowanych np. grubymi ścianami budynku, samo urządzenie wyposażone jest zaś w system anten zaprojektowany tak, by odbierać sprawnie sygnał 4G/5G nawet wtedy, gdy jest on słabszy, W optymalnym ulokowaniu anteny pomoże specjalnie stworzona w tym celu aplikacja, ułatwiająca również konfigurację sprzętu zgodnie z preferencjami. Integralną część zestawu stanowi nowoczesny router 5G Box IDU, obsługujący Wi-Fi 6, który należy umieścić w domu. Oba sprzęty następnie można połączyć za pomocą długiego kabla znajdującego się w komplecie, dzięki czemu urządzenia mogą być rozlokowane daleko od siebie. Za sprawą takiej konstrukcji Internet 5G Home Office to rozwiązanie, które jest w stanie zagwarantować niezwykłą stabilność i wysoką prędkość w gospodarstwach domowych.

fot. mat. prasowe

T-Mobile z internetem domowym bez limitu danych i prędkości

w T-Mobile uruchomiona została nielimitowana oferta internetu domowego w technologii 5G/LTE z routerem obsługującym Wi-Fi 6.


Koszt usługi wyniesie 130 zł miesięcznie. Osoby będące posiadaczami abonamentu w T-Mobile zapłacą za nią jednak mniej, korzystając z oferty „Korzyści dla domu”. W takim wypadku opłata wyniesie 110 zł na miesiąc. Do tego dochodzi cena routera, płatna jednorazowo, na start, w kwocie 9 zł.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: