eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › smartDOM i smartFIRMA z jeszcze większymi oszczędnościami

smartDOM i smartFIRMA z jeszcze większymi oszczędnościami

2022-04-12 13:07

smartDOM i smartFIRMA z jeszcze większymi oszczędnościami

Zmiany w smartDOM i smartFIRMA © fot. mat. prasowe

Zmiany w programach smartDOM i smartFIRMA. Korzystający z nich klienci od 12 kwietnia będą mogli jeszcze bardziej zaoszczędzić. Zwiększona do 6 została liczba rabatowanych ofert telefonicznych, z czego koszt 5 może być zredukowany do złotówki na rok. Możliwe jest także rabatowanie internetu światłowodowego oraz mobilnego jednocześnie, przy czym Plus Światłowód również dostępny jest nawet za złotówkę przez rok.

Przeczytaj także: Plus: Bezpieczny Dom i Bezpieczna Firma

Oferowane przez Plusa i Polsat Box programy smartDOM i smartFIRMA, dzięki możliwości łączenia wielu usług, dają wygodę użytkowania oraz zarządzania rachunkami. Kluczową ich zaletą jest możliwość zyskania wymiernych korzyści finansowych. Rabaty – nawet 25 zł/mies. dla jednej usługi – naliczane są przez cały okres trwania umowy. Jest to oszczędzanie długoterminowe zgodne z regułą – im więcej wybierzesz, tym więcej zyskasz.

Wśród usług dostępnych w programie są m.in.: abonament głosowy w Plusie, internet mobilny oraz światłowodowy, telewizja satelitarna, kablowa IPTV i internetowa od Polsat Box, telefon stacjonarny oraz prąd.

fot. mat. prasowe

Zmiany w smartDOM i smartFIRMA

Najważniejszą zmianą jest zwiększenie liczby rabatowanych ofert telefonicznych do 6, z czego koszt aż 5 z nich może być zredukowany do symbolicznej złotówki na rok.


Zmiany w smartDOM i smartFIRMA


Od 12 kwietnia w programach smartDOM i smartFIRMA wprowadzone zostały zmiany:
  • zwiększenie w smartDOM liczby rabatowanych usług telefonicznych do 6, z czego cena aż 5 z nich może być obniżona do 1 zł/mies. przez rok;
  • zwiększenie w smartFIRMA liczby rabatowanych usług telefonicznych do 8, z czego cena aż 7 z nich może być obniżona do 1 zł/mies. przez rok;
  • zwiększenie liczby rabatowanych usług internetu do 3 oraz możliwość włączenia do programu smartDOM i smartFIRMA internetu mobilnego i światłowodowego jednocześnie. W takiej konfiguracji ceny 2 usług internetu mobilnego będą pomniejszone o 25 zł/mies., a internet światłowodowy do 1 zł/mies. nawet przez cały rok.


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: