eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › "Gwarancja najniższej ceny" w programie smartDOM

"Gwarancja najniższej ceny" w programie smartDOM

2016-05-25 09:11

"Gwarancja najniższej ceny" w programie smartDOM

Gwarancja najniższej ceny w smartDOM - plakat © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Osoby ceniące atrakcyjne oferty i poszukujące najtańszych rozwiązań może ucieszyć fakt, że w programie smartDOM "drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę" pojawiła się "Gwarancja najniższej ceny". Od teraz klienci, którzy zdecydują się na zakup wszystkich trzech usług abonamentowych (telewizja satelitarna, Internet mobilny i telefonia komórkowa) zyskują pewność, że korzystają z najtańszej oferty na rynku.

Przeczytaj także: Program smartDOM teraz z atrakcyjnymi rabatami

Jeśli klient znajdzie u innego operatora ofertę o porównywalnych parametrach: podobnej liczbie GB, minut, SMS/MMS-ów oraz liczbie kanałów telewizyjnych i oferta ta będzie w niższej cenie niż w programie smartDOM, to Plus i Cyfrowy Polsat gwarantują obniżenie opłat pobieranych w ramach programu do poziomu wskazanego przez klienta. Niższa opłata będzie obowiązywać przez kolejne 24 okresy rozliczeniowe. Parametry porównywalnych usług nie powinny odbiegać więcej niż 10% od tych dostępnych w ramach smartDOM. Klient ma aż 60 dni od zakupu ostatniej z trzech usług w programie smartDOM na zgłoszenie porównywalnej oferty.

Zgłoszenia porównywalnych ofert należy składać pocztą elektroniczną lub przez formularz na stronie www.plus.pl/zadaj-pytanie, a w przypadku Cyfrowego Polsatu po zalogowaniu się do Internetowego Centrum Obsługi Klienta ICOK, w tytule wiadomości dopisując „Gwarancja najniższej ceny”.

Przykładowe zestawy usług w programie smartDOM z gwarancją ceny:

fot. mat. prasowe

Przykładowe zestawy usług w programie smartDOM

Klienci w ramach nowej oferty mają 60 dni od chwili zakupu ostatniej z trzech usług w programie smartDOM na zgłoszenie porównywalnej oferty


Oszczędzanie w smartDOM


W ramach programu smartDOM Cyfrowego Polsatu i Plusa klient może skompletować wyjątkowo atrakcyjne zestawy usług w przystępnych cenach, łącząc telewizję satelitarną z kanałami dla całej rodziny, superszybki Internet działający w największej polskiej sieci LTE, która obejmuje zasięgiem blisko 97% Polaków, usługę telefoniczną z rozmowami, SMS-ami i MMS-ami bez limitu do wszystkich sieci, prąd od Plusa i usługi PlusBanku. SmartDOM łączy się z wieloma innymi promocjami, w tym z ofertami dla osób przenoszących numer. Z oferty można skorzystać w każdym punkcie Cyfrowego Polsatu i Plusa, a także telefonicznie lub przez Internet.


oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: