eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Wraca promocja w smartDOM

Wraca promocja w smartDOM

2015-10-07 11:02

Wraca promocja w smartDOM

Wraca promocja w smartDOM © Successo images - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

7 października wraca promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę” w programie smartDOM – wspólnym projekcie Plusa i Cyfrowego Polsatu. Klienci, którzy skorzystają z oferty, będą mogli połączyć trzy usługi – telewizję satelitarną, Internet Power LTE oraz abonament na telefon, przy czym za drugi produkt zapłacimy połowę, a za trzeci – nawet 1 zł.

Przeczytaj także: Program smartDOM ze specjalnymi bonusami na Gwiazdkę

Do wspólnego programu Cyfrowego Polsatu i Plusa – smartDOM – powraca promocja „drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę”. Podobnie jak w pierwszych dwóch edycjach oferty klienci będą mieli możliwość skompletowania zestawu trzech usług – oferującej ponad 170 kanałów (w tym 62 w jakości HD) telewizji satelitarnej, Internetu Power LTE bez limitu danych w cenie abonamentu oraz nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych. Dołączenie konta w PlusBanku oraz prądu od Plusa pozwoli wygenerować jeszcze większe oszczędności. Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów oraz obowiązuje przez całą długość umowy.

Wystarczy posiadać jedną z usług Cyfrowego Polsatu lub Plusa (telewizja, Internet, telefon) z minimalnym abonamentem w wysokości 49,90 zł lub skorzystać z oferty bez sprzętu za minimum 39,90 zł miesięcznie bądź minimum 59,90 zł w ofercie ze sprzętem, aby na drugą usługę otrzymać rabat 50%, a trzecią mieć nawet za 1 zł (rabat maksymalnie 18,99 zł).

W smartDOM można znaleźć zarówno propozycje z tabletami, laptopami, smartfonami, jak i bez sprzętu. smartDOM łączy się z wieloma innymi promocjami, w tym z ofertami dla osób przenoszących numer. Z oferty można skorzystać w każdym punkcie Cyfrowego Polsatu i Plusa, a także telefonicznie lub przez Internet: www.cyfrowypolsat.pl i www.plus.pl.

fot. mat. prasowe

Promocja w smartDOM

Promocja pozwala na atrakcyjne cenowo połączenie trzech ofert - telewizji satelitarnej, Internetu Power LTE oraz nielimitowanych rozmów i SMS-ów


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: