eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Internet Plus: JA+POWER LTE w świątecznej odsłonie

Internet Plus: JA+POWER LTE w świątecznej odsłonie

2015-11-09 08:05

Internet Plus: JA+POWER LTE w świątecznej odsłonie

Świateczny zestaw mobilny © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia Plus przygotował specjalne prezenty: świąteczny zestaw domowy, w ramach którego można mieć Smart TV, domowy router LTE, bezprzewodową kamerę i domowy serwer plików z dyskiem 1 TB, oraz zestaw mobilny, na który składa się tablet i smartfon. Oferta dostępna jest od dziś razem z ofertą internetową JA+POWER LTE.

Przeczytaj także: Odmieniony Plus Mix

Świąteczny zestaw domowy:


  • Smart TV LG LF590V 49’’ zastąpi zarówno stary telewizor, jak i laptop. Można na nim oglądać filmy w wysokiej jakości, ale również własne zdjęcia i wideo, a także przeglądać strony internetowe.
  • Router domowy LTE D-Link DWR-921E pozwala na transmisję danych z prędkością do 150 Mb/s i zapewnia Wi-Fi w domu. Router gwarantuje dostęp do Internetu dla urządzeń w zestawie oraz łączność między nimi.
  • Domowy serwer plików D-Link DNS-320L z dyskiem Western Digital WD Purple o pojemności 1 TB. Jedno miejsce do gromadzenia rodzinnych zdjęć, wideo i muzyki. Pozwala na zapisywanie i archiwizowanie danych oraz udostępnianie plików do urządzeń mobilnych, Smart TV i komputera PC. Dzięki specjalnej aplikacji mobilnej umożliwia również dostęp do serwera spoza domu.
  • Bezprzewodowa kamera IP D-Link DCS-942L pozwala na monitorowanie obrazu zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Usługa mydlink™ ułatwia dostęp do kamery z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Zapis wideo jest możliwy przez 24 godziny na dobę, według samodzielnie ustalonego harmonogramu, bądź po wykryciu ruchu przez czujkę PIR.

Świąteczny zestaw domowy dostępny jest za 0 zł na start w promocji „JA + POWER LTE 40 GB” i „Dodatkowe urządzenie za 0 zł na start. (24/36/48 RAT)”. Opłata miesięczna za cały zestaw w ramach programu smartDOM wynosi 100 zł (25,01 zł za abonamenty i 74,99 zł za sprzęt w ofercie na 48 rat). Zestaw dostępy jest również w wersji bez telewizora.

fot. mat. prasowe

Zestaw domowy

Zestaw domowy dostępny jest za w promocji „JA + POWER LTE 40 GB” i „Dodatkowe urządzenie za 0 zł na start. (24/36/48 RAT)”


Świąteczny zestaw mobilny:


Zestaw tablet HUAWEI MediaPad T1 8.0 LTE oraz smartfon HUAWEI Y635 dostępny jest za 0 zł na start w ofercie „JA + POWER LTE 40 GB” i „Dodatkowe urządzenie za 0 zł na start. (24/36/48 RAT)”. Opłata miesięczna za cały zestaw w ramach programu smartDOM to 57 zł (25,01 zł abonamenty i 31,99 zł za sprzęt w ofercie na 36 rat).

Ja + POWER LTE 40 GB, to:
  • Pakiet 40 GB na wszystkie technologie
  • LTE bez limitu danych, nawet do 150 Mb/s, ponad 91 % Polaków w zasięgu LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu.
  • HBO GO bez opłat przez 2 miesiące, a następnie 20 zł miesięcznie. Oglądaj tysiące godzin filmowych hitów o ulubionych seriali, na czym chcesz i kiedy chcesz.

fot. mat. prasowe

Świateczny zestaw mobilny

Na zestaw mobilny składa się tablet HUAWEI MediaPad T1 8.0 LTE oraz smartfon HUAWEI Y635


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • ipman81 / 2015-11-13 11:59:27

    LTE ma i będzie mieć limity, dla tych którzy szukają dobrego bezprzewodowego rozwiązania najlepiej jest poszukać dostawców na rynku lokalnym, lokalny dostawca zawsze lepiej dba o klienta i bardziej dostosowuje się do jego potrzeb. Lokalni to nie tylko brak limitów, ale i prędkości do 1 Gb oraz telefon stacjonarny za 1 zł miesięcznie. Dobrych sprawdzonych dostawców lokalnym można znaleźć na : http://www.operatorzy.net.pl odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: