eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Internet mobilny w Plusie: nowy abonament z 5G i podwojone gigabajty

Internet mobilny w Plusie: nowy abonament z 5G i podwojone gigabajty

2021-07-16 11:34

Internet mobilny w Plusie: nowy abonament z 5G i podwojone gigabajty

5G w Plusie © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Plus wprowadza zmiany w swojej ofercie internetu mobilnego. Operator wprowadza nowy, tańszy abonament z 5G oraz na stałe podwaja pakiety danych w wybranych abonamentach.

Przeczytaj także: Plus wprowadza nowe plany abonamentowe dla 5G

Nowe plany ofertowe z dostępem do sieci 5G


Od 19 lipca w ofercie internetowej dla klientów indywidualnych pojawi się tańszy abonament zapewniający dostęp do technologii 5G Plusa. Oferta z pakietem 250 GB/mies. w cenie 75 zł jest nową propozycją dla wszystkich, którzy chcą korzystać z dostępu do internetu 5G. Bez zmian pozostają dwa wyższe abonamenty z 5G czyli 500 GB/mies. za 100 zł z oraz 1000 GB/mies. za 200 zł.

W analogiczny sposób skonstruowana została oferta dla firm. W nowym, najniższym abonamencie z 5G za 75 zł + VAT osoby prowadzące firmy otrzymują pakiet 300 GB do wykorzystania co miesiąc. Tak jak do tej pory, przedsiębiorcy mogą również skorzystać z abonamentów z większą liczbą gigabajtów: 600 GB/mies. za 100 zł + VAT lub 1200 GB/mies. za 200 zł + VAT.

fot. mat. prasowe

Taryfy 5G

Pojawi się oferta z pakietem 250 GB/mies. w cenie 75 zł .


W każdym z abonamentów z dostępem do 5G po wykorzystaniu podstawowego pakietu gigabajtów można nadal transmitować dane z prędkością do 1 Mb/s.

Plus stale pracuje nad rozwojem swojej sieci 5G. W jej zasięgu znajduje się już ponad 13 mln osób. Portfolio urządzeń z obsługą sieci najnowszej generacji liczy ponad 30 smartfonów i routerów.

Dwa razy więcej giga na stałe


Ponadto, także od 19 lipca Plus na stałe podwaja gigabajty w wybranych abonamentach w ofercie internetu mobilnego bez 5G. W cenie 40 zł miesięcznie klienci otrzymają 90 GB.

Wszyscy, którzy potrzebują jeszcze więcej internetu mogą wybrać abonament za 50 zł ze 120 GB co miesiąc. W obu taryfach po wykorzystaniu pakietu podstawowego będzie można nadal korzystać z internetu z szybkością do 1 Mb/s. Najtańszym abonamentem pozostanie taryfa z 30 GB za 30 zł.

fot. mat. prasowe

Taryfy 5G dla firm

W nowym, najniższym abonamencie z 5G za 75 zł + VAT osoby prowadzące firmy otrzymują pakiet 300 GB do wykorzystania co miesiąc.


Podobne zmiany dotyczą oferty dla firm. Za 40 zł + VAT/mies. przedsiębiorcy otrzymują 100 GB. W cenie 50 zł + VAT/mies. dostają jeszcze większy pakiet danych – 140 GB. Za najtańszy abonament z 35 GB miesięcznie zapłacą niezmiennie 30 zł + VAT. W każdym z abonamentów po wykorzystaniu pakietu GB klient może przesyłać dane z prędkością do 1 Mb/s.

fot. mat. prasowe

Abonamenty Plus

Wszyscy, którzy potrzebują jeszcze więcej internetu mogą wybrać abonament za 50 zł ze 120 GB co miesiąc.


Wszystkie wyżej podane ceny zawierają 10 zł rabatu za e-fakturę.

Każdy klient, który posiada przynajmniej jedną usługę Plusa lub Cyfrowego Polsatu, dokupując internet mobilny może otrzymać na niego 10 zł/mies. rabatu w ramach programu smartDOM niezależnie od wysokości abonamentu. Klienci posiadający abonament głosowy w Plusie za min. 49,90 zł, którzy dokupią w wybranych ofertach Internet mobilny, otrzymają 25 zł/mies. rabatu w ramach programu smartDOM.

Przeczytaj także: W Plusie internet 50% taniej W Plusie internet 50% taniej

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: