eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Jesienne promocje w Play na kartę

Jesienne promocje w Play na kartę

2020-10-02 11:27

Jesienne promocje w Play na kartę

Jesienne promocje w Play na kartę © fot. mat. prasowe

Klienci kupujący starter Play mogą otrzymać 100 GB ważnych do końca roku. Dostępne także są nowe pakiety internetowe, których aktywacja w aplikacji Play24 pozwala otrzymać dwa razy więcej GB.

Przeczytaj także: Nowa oferta internetu bezprzewodowego w Play

Play przygotował dla nowych klientów kupujących starter ofertę promocyjną - pakiet 100 GB za darmo. Wystarczy kupić i zarejestrować dowolny starter Play, po czym aktywować „Internet za darmo do końca roku” w aplikacji Play24 w zakładce Pakiety. Z promocji mogą skorzystać osoby, które aktywują swój starter między 1 października 2020 a 5 stycznia 2021 r.

Natomiast klienci Play, którzy doładują konto w aplikacji Play24, będą mogli aktywować dwa razy większy pakiet danych w tej samej cenie. Wraz z początkiem października pakiet 1 GB kosztuje tylko 5 zł, a opcja za 30 zł oferuje nawet 30 GB internetu do wykorzystania. Dla wygody wszystkich użytkowników paczki mogą być wykupione jednorazowo na okres 30 dni lub cykliczne, które same odnawiają się co miesiąc pod warunkiem posiadania środków na koncie. Pakiety można włączyć w taryfach Formuła Play na kartę, Play na kartę, Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Rok Ważności Konta.

Klienci mają także do wyboru wiele propozycji pakietowych, w których oprócz paczek internetu otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y. Wśród nich są: SOLO M za 25 zł miesięcznie z 10 GB, SOLO L z 15 GB internetu w cenie 30 zł oraz SOLO XL 5G w cenie 35 zł z internetem bez limitu GB (20 GB z pełną prędkością).

Aplikacja Play24 usprawnia codzienne zarządzanie swoim kontem. Dzięki niej można w kilka sekund doładować swoje konto za pomocą BLIK, Google Pay, Apple Pay, przelewu bankowego lub płatności kartą. Dzięki niej można również sprawdzać stan konta, włączać lub wyłączać pakiety, a także zbierać liczne bonusy. Aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne wspierane systemem Android oraz iOS.

oprac. : eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Więcej na ten temat: Play na kartę, Play, oferta Play, internet Play

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: