eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Virgin Mobile - więcej w ofercie CHCĘ WSZYSTKO

Virgin Mobile - więcej w ofercie CHCĘ WSZYSTKO

2014-10-01 17:24

Virgin Mobile - więcej w ofercie CHCĘ WSZYSTKO

Virgin Mobile daje więcej w ofercie CHCĘ WSZYSTKO © determined - Fotolia.com

Virgin Mobile, w odpowiedzi na potrzeby klientów, modyfikuje swoją ofertę CHCĘ WSZYSTKO – od początku października można liczyć na niższe ceny, korzystniejsze pakiety, więcej internetu, a także nowoczesne smartfony. Jak dokładnie przedstawia się oferta operatora?

Przeczytaj także: Oferta pre-paid od Virgin Mobile: CHCĘ WSZYSTKO

Operator powiększa pakiety danych internetowych – nawet do 10 GB. 19 PLN, 29 PLN i 59 PLN to ceny zmodyfikowanych pakietów dostępnych w ramach oferty Virgin Mobile. Dodatkowo kupując starter Klienci mogą także nabyć nowoczesne smartfony w korzystnych cenach.

Słuchamy naszych Klientów i reagujemy na ich potrzeby. Wiemy, że cena jest jednym z ważniejszych kryteriów przy wyborze oferty. Jednak równie ważny jest pakiet oferowanych usług. Właśnie dlatego oddajemy naszym Klientom ulepszone pakiety, z powiększonym dostępem danych internetowych i obniżoną ceną. Dodatkowo wprowadziliśmy coś, czego u nas jeszcze nie było – możliwość zakupu aparatu telefonu – mówi Marcin Wieczorkowski, dyrektor marketingu Virgin Mobile Polska.

Zmieniona oferta daje użytkownikom możliwość korzystania z szybkiego internetu w jakości LTE (w znacznie powiększonych pakietach danych), nielimitowane sms-y do wszystkich sieci, a także zwiększony pakiet bezpłatnych minut. Niezależnie od wybranego pakietu wszyscy klienci mają w dalszym ciągu darmowy dostęp do popularnych aplikacji internetowych, takich jak Facebook i Facebook Messenger, Gadu Gadu, Ask.fm.

fot. determined - Fotolia.com

Virgin Mobile daje więcej w ofercie CHCĘ WSZYSTKO

Operator powiększa pakiety danych internetowych – nawet do 10 GB.


Pakiety w ramach oferty „CHCĘ WSZYSTKO”:
  • 7 PLN – 250 MB Internetu, 20 minut do wszystkich sieci, 100 smsów do wszystkich sieci
  • 19 PLN – 2 GB Internetu, 100 minut do wszystkich sieci, nielimitowane smsy
  • 29 PLN – 4 GB Internetu, 300 minut do wszystkich sieci, nielimitowane smsy
  • 59 PLN – 10 GB Internetu, nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci

Największą zmianą wprowadzoną do oferty jest nowy pakiet za 19 PLN. Daje on możliwość nieograniczonego smsowania i swobodnego korzystania z internetu. Zwiększyliśmy też znacznie pakiety danych internetowych. Wiemy, że obecnie internet i portale społecznościowe to podstawa komunikacji naszych Klientów, czyli młodych ludzi w wieku 15-24 lata. Dlatego chcemy, aby nasza oferta była ich pierwszym wyborem – dodaje Marcin Wieczorkwski, dyrektor marketingu Virgin Mobile Polska.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: