eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Oferta pre-paid od Virgin Mobile: CHCĘ WSZYSTKO

Oferta pre-paid od Virgin Mobile: CHCĘ WSZYSTKO

2014-08-19 12:59

Oferta pre-paid od Virgin Mobile: CHCĘ WSZYSTKO

Oferta pre-paid od Virgin Mobile: CHCĘ WSZYSTKO © slasnyi - Fotolia.com

„CHCĘ WSZYSTKO” to nowa oferta pre-paid Virgin Mobile, stworzona na podstawie wymagań i oczekiwań Klientów – zwłaszcza tych młodych. W ramach tej propozycji do wyboru będą dwie opcje: pakiet zawierający 1 GB internetu LTE, darmowe SMS-y oraz 100 darmowych minut do wszystkich sieci za 29 zł, lub pakiet zawierający 2 GB internetu LTE, nielimitowane SMS-y i rozmowy do wszystkich operatorów za 59 zł.

Przeczytaj także: Virgin Mobile - więcej w ofercie CHCĘ WSZYSTKO

Możliwość korzystania z szybkiego internetu w jakości LTE, nielimitowane sms-y do wszystkich sieci, swoboda rozmów i bezpłatny dostęp do najpopularniejszych aplikacji – to wyróżniki oferty przygotowanej przez Virgin Mobile dla swoich Klientów. Dwie proste oferty, dwa pakiety dostosowane do potrzeb i oczekiwań grupy docelowej.

Nowa oferta Virgin Mobile składa się z dwóch opcji i jednej dodatkowej skierowanej bezpośrednio do użytkowników przenoszących swój numer z innej sieci. Pakiet za 29 zł to 1 GB internetu w jakości LTE, darmowe smsy do wszystkich sieci i 100 darmowych minut do wykorzystania na rozmowy z dowolnym operatorem. Pakiet 59 zł to 2 GB internetu w jakości LTE oraz nielimitowane smsy i rozmowy telefoniczne do wszystkich sieci. Dla Klientów przenoszących swój numer z innej sieci operator przygotował specjalną, promocyjną ofertę – 49 zł za 2 GB internetu LTE oraz nielimitowane smsy i rozmowy telefoniczne. Niezależnie od wybranej opcji, wszyscy klienci mają darmowy dostęp do popularnych aplikacji internetowych, takich jak Facebook i Facebook Messenger, Gadu Gadu oraz Ask.fm.

fot. slasnyi - Fotolia.com

Oferta pre-paid od Virgin Mobile: CHCĘ WSZYSTKO

W ramach tej propozycji do wyboru będą dwie opcje: pakiet zawierający 1 GB internetu LTE, darmowe SMS-y oraz 100 darmowych minut do wszystkich sieci za 29 zł, lub pakiet zawierający 2 GB internetu LTE, nielimitowane SMS-y i rozmowy do wszystkich operatorów za 59 zł.


- Nasza nowa oferta powstała w odpowiedzi na zapotrzebowania młodych ludzi i jest dostosowana do ich oczekiwań. Mówimy ich językiem. Dlatego oferta Virgin Mobile jest prosta, nowoczesna i zintegrowana – dodaje Marcin Wieczorkowski, dyrektor marketingu, Virgin Mobile Polska.

Wraz z wprowadzeniem nowych taryf, operator przygotował rozbudowane działania online, kampanię reklamową offline (obejmującą takie nośniki jak outdoor, prasa, TV, Radio) oraz niestandardowe działania skierowane do młodych. Od września w wybranych szkołach średnich, akademikach i na uczelniach wyższych będą dostępne startery Virgin Mobile.

Klienci mogą także liczyć na promocje i akcje specjalne. Użytkownicy Klubu Virgin Mobile dostają liczne zniżki i benefity zarówno na usługi operatora, jak i ubrania, dodatki, akcesoria w firmach partnerskich.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: