eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Philips S388

Smartfon Philips S388

2014-10-01 01:11

Smartfon Philips S388

Philips S388 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Model S388 to nowa propozycja marki Philips – smartfon wchodzi do sprzedaży w Polsce. Celem przyświecającym twórcom tego urządzenia było stworzenie telefonu w przystępnej cenie, które będzie charakteryzowało się dobrą specyfikacją. Philips S388 posiada czterordzeniowy procesor 1.3 GHz, aparat 5 Mpx, 1 GB pamięci RAM oraz system Android 4.2.

Przeczytaj także: Philips Xenium V526 z wyjątkową baterią

Smartfon Philips S388 został stworzony z myślą o osobach, które poszukują solidnego urządzenia z systemem Android, pozwalającego na sprawne przeglądanie Internetu, korzystanie z portali społecznościowych i tysięcy aplikacji mobilnych, a jednocześnie nie chcą przeznaczać na zakup sprzętu zbyt dużych środków.

fot. mat. prasowe

Philips S388

Telefon działa pod kontrolą systemu Android 4.2


Smartfon został wyposażony w 4.5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości qHD (960x540 pikseli). Jego sercem jest czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1.3 GHz. Telefon posiada także 1 GB pamięci operacyjnej oraz 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty MicroSD o kolejne 32 GB.

Urządzenie wyposażone jest w aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpx z autofokusem oraz fleszem LED. Telefon jest bardzo dobrze wyważony i doskonale leży w dłoni przede wszystkim dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do produkcji, a także „gumowanej” obudowie, która zapobiega wyślizgiwaniu się urządzenia.

Specyfikacja


fot. mat. prasowe

Specyfikacja

Telefon wyposażony został w czterordzeniowy procesor 1.3 GHz


Dostępność i cena


Produkt będzie oferowany w sieci PLAY oraz sieciach RTV EURO AGD, MEDIA EXPERT oraz NEONET. Rekomendowana cena urządzenia wynosi 549 złotych.


Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: