eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Nowa oferta Orange Open

Nowa oferta Orange Open

2014-04-10 09:50

Nowa oferta Orange Open

Więcej korzyści z nowym Orange Open © PureSolution - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Od 11 kwietnia dostępna będzie nowa odsłona promocji Orange Open. Aby zaoszczędzić na rachunkach z Orange Open, wystarczy połączyć ze sobą dwie usługi mobilne lub jedną mobilną i jedną domową. Nowości pojawiły się także w ofercie Orange Open dla Firm. Przedsiębiorcy mogą na przykład wybrać usługę "IT dla Firm”.

Przeczytaj także: Orange Open w nowej odsłonie

Nowy Orange Open pozwala komponować indywidualne pakiety usług, dopasowane do potrzeb domowników, dodawać kolejne usługi w dogodnym terminie i cieszyć się coraz wyższymi rabatami. Ofertę można łączyć ze wszystkimi aktualnymi promocjami w Orange.

Mechanizm Orange Open jest bardzo prosty. Liczą się wszystkie usługi w Orange powyżej 39 zł, z których klient korzysta. Im więcej usług, tym większy rabat. Za 2 usługi klienci otrzymają comiesięczny rabat w wysokości 10 złotych, za 3 usługi – 20 zł, za 4 usługi 25 zł. Każda kolejna usługa zwiększa rabat o 10 zł, aż do jego maksymalnej wysokości - 65 zł dla 8 lub więcej usług.

Rabat włącza się automatycznie, wystarczy na przykład:
  • przedłużyć umowę na jedną z usług
  • dokupić kolejną usługę lub wybrać jednocześnie co najmniej dwie usługi
  • zwiększyć abonament na jedną z usług
  • podwyższyć prędkość Neostrady

Po dokonaniu jednej z tych czynności naliczamy rabat, a jego wysokość będzie uwzględniała liczbę wszystkich usług, z których klient już korzysta, a które spełniają warunki promocji.

Jakie usługi można łączyć w Orange Open?

Każdy klient może stworzyć dowolną kombinację usług, łącząc usługi mobilne z mobilnymi lub usługi mobilne z domowymi, przy czym miesięczny abonament każdej z nich powinien wynosić minimalnie 39 zł. W zestawie musi się znaleźć przynajmniej jedna usługa mobilna.

fot. mat. prasowe

Orange Open

Każdy klient może stworzyć dowolną kombinację usług, łącząc usługi mobilne z mobilnymi lub usługi mobilne z domowymi, przy czym miesięczny abonament każdej z nich powinien wynosić minimalnie 39 zł. W zestawie musi się znaleźć przynajmniej jedna usługa mobilna.


Przykładowo, klient korzystający z usługi FunPack (czyli telefon, internet i telewizja) oraz telefonu komórkowego otrzyma rabat za 4 usługi, czyli 25 zł. Oznacza to, że dokupienie do FunPacka karty sim z nielimitowanymi rozmowami do sieci komórkowej Orange i 400 minutami do pozostałych sieci będzie kosztowało tylko 4,97 zł miesięcznie.

Z kolei w Orange Open dla Firm pojawiły się nowe usługi, dzięki czemu klienci biznesowi otrzymują jeszcze więcej możliwości ograniczania kosztów swojej działalności. Do usług, z których można komponować zestawy w Orange Open dla Firm i korzystać z comiesięcznego rabatu, dołączył „IT dla Firm”, czyli serwis informatyczny z komputerem oraz profesjonalnym oprogramowaniem, a także Biznes Pakiet, na który składają się m.in. profesjonalny internet stacjonarny, nielimitowane połączenia z telefonu stacjonarnego, hosting do WWW i poczty, aplikacja centralki, fax2mail oraz e-sklep.

Pozostałe zasady są takie same jak w Orange Open dla klientów indywidualnych – comiesięczny rabat może sięgnąć 65 zł, co w skali roku daje oszczędność w wysokości 780 zł z VAT.

Nowy Orange Open będzie dostępny od 11 kwietnia.

Przeczytaj także: Orange na święta Orange na święta

oprac. : Marta Kamińska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Telefon Nokia 225

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: