eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Telefon Nokia 225

Telefon Nokia 225

2014-04-14 13:49

Telefon Nokia 225

Nokia 225 © fot. mat. prasowe

Nokia wprowadza na rynek nowy telefon. Nokia 225 to najsmuklejsze urządzenie w portfolio firmy, wyposażone między innymi w klasyczną klawiaturę, ekran o przekątnej 2,8" oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 MP.

Przeczytaj także: Telefony Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM

http://www.egospodarka.pl/99028,Telefony-Nokia-108-i-Nokia-108-Dual-SIM,1,38,1.html Telefon Nokia 225 jest wyposażony w przeglądarkę Nokia Xpress Browser, która dzięki usłudze w chmurze ma pobierać mniej danych i działać szybciej — nawet w wolniejszych sieciach. Zainstalowane standardowo aplikacje Facebook i Twitter dają dostęp do serwisów społecznościowych bezpośrednio na ekranie, a informacje z całego świata można znajdować za pomocą wyszukiwarki Microsoft Bing.

Nokia 225 wyposażona została w kolorowy wyświetlacz QVGA o przekątnej 2,8 cala oraz kolorowe obudowy. Telefon ma zaledwie 10,4 mm grubości, dzięki czemu mieści się zarówno w kieszeni, jak i niewielkiej torebce. Klawiatura telefonu jest odporna na zachlapania i kurz, a ponadto jest trwała i łatwa w czyszczeniu. Jej konstrukcja ma ułatwia wyczuwanie klawiszy i ich płynne naciskanie podczas pisania wiadomości.

Producent zapewnia, że wyświetlacz telefonu nadaje się do prezentacji materiałów rozrywkowych, korzystania z gier, robienia zdjęć, przeglądania stron internetowych i oglądania wideo online w drodze. W telefonie zainstalowano pięć gier wytwórni Gameloft. Nowa Nokia posiada również radio FM, aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 MP oraz możliwość obsługi dwóch kart SIM.

fot. mat. prasowe

Nokia 225

Nokia 225 wyposażona została w kolorowy wyświetlacz QVGA o przekątnej 2,8 cala oraz kolorowe obudowy.


oprac. : Aleksandra Baranowska-Skimina / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Smartfon ZTE Blade L2

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: