eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Telefony Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM

Telefony Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM

2015-11-26 12:29

Telefony Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM

Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Już niebawem Microsoft wprowadzi do sprzedaży dwa nowe modele telefonów komórkowych, wyposażonych w 2,8-calowe ekrany – Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM. Urządzenia stanowią odpowiedź na potrzeby użytkowników poszukujących telefonów eleganckich i funkcjonalnych, które zaoferują ponadto długi czas pracy na baterii.

Przeczytaj także: Nokia Lumia 820 i Lumia 920

Jednym z wyróżników nowych telefonów jest długi czas pracy na jednym ładowaniu: do 23 godzin rozmów i do 27 dni w trybie gotowości w przypadku modelu na jedną kartę SIM i do 22 dni w trybie gotowości w przypadku wersji Nokia 230 Dual SIM.

Oba urządzenia posiadają aluminiową pokrywę tylną w odcieniu ciemnego bądź jasnego srebra.

Dzięki aparatowi zastosowanemu w nowych modelach telefonów możliwe jest wykonywanie zdjęć zarówno w dzień, jak i w nocy. Fotografie zrobione przednim aparatem o rozdzielczości 2 MP w razie potrzeby są doświetlane lampą błyskową LED. Istnieje również możliwość ustawienia przycisku skrótu wywołującego aplikację foto. Bezpośrednio z poziomu telefonu można umieszczać zrobione zdjęcia w mediach społecznościowych, np. na Facebooku czy Twitterze.

Nokia 230 i Nokia 230 Dual Sim posiadają również szereg przydatnych funkcji, m.in. Radio FM, Odtwarzacz MP3 i wideo, Bluetooth 3.0 z obsługą zestawów słuchawkowych. Pamięć urządzenia można rozszerzać przy pomocy karty microSD do 32 GB. Przeglądanie treści internetowych umożliwia przeglądarka Opera Mini, wyszukiwarka Bing oraz serwis MSN Weather.

Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM to również propozycja dla graczy mobilnych, którzy przez cały rok będą mogli pobierać co miesiąc jedną bezpłatną grę autorstwa Gameloft i cieszyć się popularnymi tytułami, takimi jak Assassin’s Creed Brotherhood czy Midnight Pool 3.

fot. mat. prasowe

Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM

Nowe modele posiadają aparat tylny i przedni o rozdzielczości 2 MP


Telefony będą dostępne w Polsce na przełomie roku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 249 PLN.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Smartfon ZTE Blade V6

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: