eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Telefony Nokia Lumia i Asha

Telefony Nokia Lumia i Asha

2011-10-27 13:56

Telefony Nokia Lumia i Asha

Nokia Lumia 800 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Firma Nokia zaprezentowała ofertę nowych telefonów, usług i akcesoriów, w tym pierwsze smartfony z systemem Windows Phone z serii Nokia Lumia - Nokia Lumia 800 i Nokia Lumia 710. Nokia zapowiedziała także cztery nowe telefony komórkowe o eleganckim wyglądzie, z rozbudowanymi funkcjami społecznościowymi i technologiami bazującymi na lokalizacji. Nokia Asha 300, Nokia Asha 303, Nokia Asha 200 i Nokia Asha 201 zacierają granicę pomiędzy smartfonami i zwykłymi telefonami.

Przeczytaj także: Microsoft Apps w Nokia z Symbian Belle

„Od czasu znaczących zmian w strategii, zapowiedzianych zaledwie osiem miesięcy temu, Nokia znalazła w sobie nową energię. Firma wprowadziła duże udoskonalenia w systemie Symbian, zdołała wyróżnić się w obrębie platformy Windows Phone i nadal rozwija szerokie portfolio telefonów komórkowych” - powiedział Pete Cunningham, główny analityk firmy Canalys. „Nokia dotrzymuje swoich obietnic co wskazuje wyraźną drogę do przyszłych sukcesów”.

Pierwsze smartfony Nokia Lumia

Smartfon Nokia Lumia 800 wyróżnia się przyciągającym uwagę wyglądem, żywymi kolorami (niebieski, różowy i czarny) oraz najwyższej klasy funkcjami społecznościowymi i internetowymi, takimi jak błyskawiczny dostęp do sieci społecznościowych, łatwe grupowanie kontaktów, zintegrowane wątki komunikacji i przeglądarka Internet Explorer 9. Model ten wyposażony jest w zaokrąglony ekran AMOLED 3,7" ClearBlack, który płynnie łączy się z obudową o niepowtarzalnym charakterze, procesor 1,4 GHz z akceleracją sprzętową oraz procesorem graficznym. Nokia Lumia 800 oferuje aparat z funkcją natychmiastowego udostępniania i obiektywem wiodącej marki Carl Zeiss, możliwość odtwarzania wideo w jakości HD, 16 GB wbudowanej pamięci oraz 25 GB bezpłatnej pamięci w usłudze SkyDrive na zdjęcia i muzykę.

fot. mat. prasowe

Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800

Szacowana cena detaliczna smartfonu Nokia Lumia 8000 wyniesie około 420 euro bez podatków i dopłat.

Smartforn Nokia Lumia 710 przybliża możliwości serii Lumia większemu gronu użytkowników na całym świecie, oferując dodatkowo możliwości dowolnej personalizacji dzięki wymiennym obudowom i licznym aplikacjom. Nokia Lumia 710 umożliwia natychmiastową komunikację za pośrednictwem portali społecznościowych i udostępnianie zdjęć, oferując przy tym najlepsze funkcje internetowe dzięki przeglądarce IE9. Smartfon ten jest dostępny w wersji białej i czarnej z tylnymi obudowami w kolorze czarnym, białym, niebieskim, różowym i żółtym. Model Nokia Lumia 710, wyposażony w ten sam procesor 1,4 GHz z akceleracją sprzętową i procesor graficzny, co Nokia Lumia 800.

fot. mat. prasowe

Nokia Lumia 710

Nokia Lumia 710

Szacowana cena detaliczna smartfonu Nokia Lumia 710 wyniesie około 270 euro bez podatków i dopłat.
Przeczytaj także: Nokia Lumia 820 i Lumia 920 Nokia Lumia 820 i Lumia 920

 

1 2 ... 4

następna

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: