eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Orange Open Extra - więcej korzyści

Orange Open Extra - więcej korzyści

2016-06-15 12:47

Orange Open Extra - więcej korzyści

Więcej korzyści w Orange Open Extra © contrastwerkstatt - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Od 13 czerwca klienci Orange, którzy zdecydują się na połączenie usługi stacjonarnej z usługą mobilną, mogą liczyć na darmowy abonament przez rok lub za połowę ceny przez dwa lata. Aby skorzystać z nowej oferty konwergentnej Orange Open Extra wystarczy tylko do posiadanej usługi dokupić usługę domową lub komórkową, ewentualnie przedłużyć umowę na jedną z usług. Klienci posiadający Orange Światłowód w Funpacku zyskają dodatkowo rok Telewizji za 0 zł.

Przeczytaj także: Orange FunPack przez rok w cenie samego internetu

Nowa oferta konwergentna jest dostępna dla wszystkich klientów abonamentowych Orange, korzystających z usług domowych (stacjonarnych) i mobilnych planów komórkowych. Można z niej skorzystać w dowolnym momencie trwania umowy, wystarczy dokupić kolejna usługę komórkową lub domową albo przedłużyć umowę na jedną z już posiadanych usług.

Aby stworzyć zestaw usług umożliwiających skorzystanie z oferty można na przykład:
  • Do abonamentu komórkowego dokupić dowolną usługę domową (Neostradę, Orange Światłowód, Internet domowy LTE albo telefon stacjonarny).
  • Do dowolnej usługi domowej dokupić abonament komórkowy w Smart Planie LTE, zarówno w opcji z telefonem, jak i bez.
  • Przedłużyć umowę na jedną z usług tworzących zestaw.

W zależności od wartości wybranego lub posiadanego abonamentu komórkowego, klienci dostaną do niego 100 proc. rabatu na rok lub 50 procent co miesiąc przez dwa lata.

Rabat do abonamentu komórkowego można dostać za każdą parę usług domowych i komórkowych. Oznacza to, że klienci posiadajacy np. trzy abonamenty komórkowe, a do tego abonament na Orange Światłowód i abonament na telefon domowy mogą stworzyć dwie pary, czyli otrzymać rabat na dwa abonamenty komórkowe. Za trzeci abonament komórkowy – pozostający bez pary – dostaną rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

Klienci, którzy jeszcze nie korzystają z usług Orange, mogą kupić gotowe pakiety, dzięki którym mogą zaoszczędzić nawet 1800 zł lub więcej – w zależności od wartości i liczby wybieranych usług. Na przykład:

Kupując w cenie promocyjnej Internet domowy – Orange Światłowód o prędkości 100, 300 lub 600 Mb/s w zestawie z bezpłatną telewizją przez rok (91 kanałów, w tym 25 HD), mogą dokupić abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych i wybranym telefonem, płacąc za niego 0 zł przez 12 miesięcy.

Pakiety można dobierać dowolnie – w zależności od potrzeb, korzystając z wygodnego kreatora na stronie http://www.orange.pl/indyw_oferta_laczona.phtml lub z pomocy konsultanta w Salonie Orange, a także pod numerem 801 234 567.

Z oferty mogą skorzystać także klienci korzystający ze starszych planów abonamentowych na telefon komórkowy, bez konieczności jego zmiany. Klienci korzystający z więcej niż jednego abonamentu komórkowego otrzymają rabat liczony od abonamentu uprawniającego do najwyższego rabatu.

Szczegóły rabatów do planów komórkowych, dostępnych w nowej ofercie konwergentnej Orange Open Extra prezentuje zestawienie tabelaryczne (ceny z VAT, z uwzględnieniem rabatów za e-fakturę i zgody marketingowe, na opłatę miesięczną składają się: miesięczny abonament za usługi oraz w przypadku ofert z telefonem – minimalna miesięczna rata za telefon w wysokości 15,01 zł. W zależności od wybranego modelu rata może być wyższa).

fot. mat. prasowe

Plany taryfowe Orange

Aby skorzystać z oferty Orange Open Extra i cieszyć się rabatami, klienci muszą połączyć usługę mobilną ze stacjonarną


Przeczytaj także: Orange na święta Orange na święta

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: