eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Neostrada w niższej cenie i nowe Smart Plany Open od Orange

Neostrada w niższej cenie i nowe Smart Plany Open od Orange

2015-06-25 13:18

Neostrada w niższej cenie i nowe Smart Plany Open od Orange

Niższe ceny Neostrady i nowe Smart Plany Open od Orange © Ivan Kruk - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Orange przygotował nową ofertę, w ramach której klienci mogą zdecydować się na jedną z kilku możliwości: użytkownicy internetu domowego dzięki Superpromocji zyskają szybką łączność bez limitu transferu danych za 39,90 zł, FunPuck będzie dostępny za 59,90 zł, z kolei Smart Plany Open, dostępne dla klientów korzystających z Neostrady lub telefonu domowego w Orange, zaoferują ceny o 30 zł niższe niż w opcji standardowej.

Przeczytaj także: Smart Plan LTE Open w ofercie Wspólnej od Orange teraz z darmową Neostradą

Dotychczas z niższych cen Neostrady mogli korzystać mieszkańcy 76 gmin, w których jesienią 2014 internet został uwolniony z ograniczeń regulacyjnych. Obecnie dzięki Superpromocji atrakcyjne ceny są dostępne w całym kraju.

W Superpromocji jest jeden, znacznie niższy abonament dla wszystkich opcji prędkości. Szybki domowy internet o prędkości nawet do 80 Mb/s - bez limitów transferu danych - można mieć już za 39,90 zł miesięcznie.

Niższe są także ceny FunPacka, czyli pakietu składającego się z Neostrady, telewizji i telefonu domowego. Można go kupić za 59,90 zł miesięcznie, niezależnie od wybieranej opcji prędkości internetu – do 10, do 20 lub do 80 Mb/s. To nawet 24% taniej niż wcześniej. Podane ceny obowiązują przy wyborze umowy na 24 miesiące oraz e-faktury.

Oferta jest dostępna od 25 czerwca.

Smart Plany Open


Użytkownicy Neostrady (także zawartej w pakietach, np. FunPacku) lub telefonu domowego w Orange zyskują też korzystną ofertę na telefon komórkowy. Smart Plany Open to trzy propozycje abonamentowe – każdy z nich jest aż o 30 zł tańszy niż w standardowej ofercie.

W Super Smart Planie Open (oferta bez telefonu), klienci otrzymują nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, bezpieczny i nielimitowany internet w telefonie (po wykorzystaniu pakietu 5 GB prędkość internetu jest niższa, ale klient nie ponosi już żadnych opłat za połączenia z siecią), a także pakiet roamingowy: 400 minut na rozmowy i 100 MB na internet w krajach UE. Abonament wynosi tylko 29,99 zł.

Dla klientów, którzy woleliby ofertę ze smartfonem, do wyboru są: Smart Plan Halo Open za 39,98 zł oraz Smart Plan Multi Open za 59,98 zł. W obydwu planach klienci również otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci. Te dwie propozycje różnią się pakietami internetowymi.

Każdy użytkownik Neostrady lub telefonu domowego może kupić dowolną liczbę planów w Promocji Smart Plan Open – dla każdego członka rodziny. Na każdy otrzyma rabat w wysokości 30 złotych miesięcznie, przez cały czas trwania umowy.

Szczegóły Smart Planów Open:

fot. mat. prasowe

Smart Plany Open

Każdy ze Smart Planów Open w nowej ofercie jest tańszy o 30 zł


Promocja Smart Planów Open łączy się z rabatem Orange Open. Oznacza to, że dokupując kolejne plany mobilne, które nie są objęte niniejszą promocją (telefon komórkowy lub internet mobilny), klient zyskuje dodatkowy rabat.

Z promocyjnych planów mogą skorzystać nie tylko obecni użytkownicy usług domowych Orange, ale także ci klienci, którzy zadeklarują zakup Neostrady lub telefonu domowego w ciągu miesiąca. W przypadku użytkowników telefonu domowego, do skorzystania z promocji uprawnia abonament w wysokości przynajmniej 39 zł. Oferta dotyczy zarówno nowych aktywacji, jak i klientów przedłużających umowę na telefon komórkowy czy przenoszących numer do Orange.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: