eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Neostrada i FunPack z prezentami świątecznymi

Neostrada i FunPack z prezentami świątecznymi

2015-11-18 11:01

Neostrada i FunPack z prezentami świątecznymi

Neostrada i FunPack z prezentami świątecznymi © davizro photography - Fotolia.com

W świątecznej ofercie Orange klienci decydujący się na Neostradę otrzymają w zestawie abonament komórkowy z nielimitowanymi połączeniami w Orange i na numery stacjonarne. Osoby, które wybiorą Neostradę z Telewizją lub FunPack-a mogą liczyć na bonus w postaci pakietu Extra+ telewizji nc+ na rok. Oprócz tego za złotówkę można mieć atrakcyjne urządzenia mobilne.

Przeczytaj także: Orange FunPack przez rok w cenie samego internetu

Neostrada jest od dziś dostępna w zestawie z abonamentem komórkowym. W cenie 49,90 zł miesięcznie otrzymujemy stały, domowy internet o wybranej prędkości (do 10, 20 lub 80 Mb/s), a także abonament komórkowy z nielimitowanymi połączeniami komórkowymi w sieci Orange oraz na numery stacjonarne. Dzięki usłudze „Dzień bez limitu” można korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych za 99 gr. dziennie. Opłata jest pobierana tylko w dni, w których korzystamy z rozmów lub SMS-ów do innych sieci.

W zestawie z abonamentem komórkowym jest dostępna także Neostrada z Telewizją oraz FunPack – koszt całego pakietu wynosi 69,90 zł.

Uzupełnieniem tej oferty jest propozycja urządzeń, które można otrzymać za symboliczną złotówkę przy zakupie Neostrady z Telewizją lub FunPack-a. W tegorocznej świątecznej ofercie do wyboru są: smartfon Microsoft Lumia 532, tablet Alcatel Pixi 7” z WiFi, smartwatch ZeCircle, dysk przenośny GoodRAM DataGO, drukarka HP Ink Advantage 1510, GPS FreeWAY SX2 oraz powerbank GoodRAM.

Na klientów kupujących Neostradę z telewizją lub FunPack-a czeka jeszcze jeden prezent: pakiet telewizyjny Extra+ przez rok bez opłat. Zawiera on 131 kanałów telewizyjnych – filmowych, dziecięcych, sportowych, rozrywkowych i popularno-naukowych. Aż 55 z nich nadawanych jest w jakości HD. Oferta dotyczy umowy zawieranej na 24 miesiące.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: