eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Co od Orange w ofercie świątecznej?

Co od Orange w ofercie świątecznej?

2021-11-04 12:53

Co od Orange w ofercie świątecznej?

Co od Orange w ofercie świątecznej? © fot. mat. prasowe

Orange Polska przygotował jak co roku świąteczną ofertę dla swoich klientów. Znajdą się w niej smartfon lub telewizor za złotówkę, zestawy urządzeń z drugim smartfonem, smartwatchem lub słuchawkami w prezencie, a także duża paczka GB.

Przeczytaj także: Jakie nowości i promocje w Orange?

Prezenty za złotówkę: telewizor lub smartfon do wyboru


Klienci Orange Love z telewizją mogą na Święta odebrać za złotówkę telewizor TCL 32’’ lub smartfon OPPO A15s. Prezent przysługuje tym, którzy podpiszą nową umowę bądź przedłużą ją na 24 miesiące w planach Extra lub Premium.

Pod choinką można znaleźć także świąteczne zestawy


Klient kupując nowy smartfon z planami #hello5G (Plan 60 lub Plan 80 w ofercie Abonament komórkowy) lub Orange Love z telewizją na 24 miesiące, otrzyma drugie urządzenie z zestawu w prezencie za 1zł.

Do wyboru jest kilka atrakcyjnych zestawów, wśród nich m.in.:
 • Zestaw Xiaomi Redmi Note 8 2021 i Xiaomi Mi Watch Lite

  1 zł na start i 38 zł × 24 mies. (przy zakupie Planu 60),
 • Zestaw Xiaomi Redmi Note 8 2021 i odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

  1 zł na start i 38 zł × 24 mies. (Plan 80 lub Orange Love Standard),
 • Zestaw Xiaomi Redmi Note 8 2021 i słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

  1 zł na start i 38 zł × 24 mies. (Plan 60 lub Orange Love Standard),
 • Zestaw Xiaomi Redmi Note 8 2021 i Xiaomi Mi Watch

  1 zł na start i za 38 zł × 24 mies. (Plan 80 lub Orange Love Standard),
 • Zestaw Realme C21 4/64 GB i Realme C11 2021 2/32 GB

  1 zł na start i 21 zł × 24 mies. (Plan 80 lub Orange Love Standard),
 • Zestaw Samsung Galaxy S20 FE 5G i Samsung Galaxy A32 5G

  1 zł na start i 110 zł × 24 mies. (Plan 80 lub Orange Love Standard)

Wybrane modele smartfonów dostępnych w zestawach świątecznych obsługują #hello5G, czyli mają dostęp do najszybszego internetu. Z najnowszej technologii mogą korzystać klienci oferty Abonament komórkowy, Orange Love Extra i Premium oraz Planu M dla firm. Aktualna lista smartfonów obsługujących 5G, do kupienia w Orange znajduje się na orange.pl/5G.

Oferty świąteczne łączą się. Przy zakupie świątecznego zestawu, klient otrzymuje jedno z urządzeń za 1zł, a podpisując dodatkowo umowę na Orange Love z telewizją, dostanie jeszcze smartfon lub telewizor w prezencie za złotówkę.

Przy okazji Świąt warto pamiętać o dobrych uczynkach dla środowiska. Schowany w szufladzie smartfon nie służy nikomu. Klient, który posiada w domu taki telefon, może odsprzedać go w salonie Orange. Po wycenie otrzyma bon do wykorzystania na zakup urządzeń lub akcesoriów. Dzięki temu klient odzyska część jego wartości, a sprzęt dostanie szansę na drugie życie. Natomiast nieużywane urządzenie, które nie zakwalifikuje się do odkupu, można zostawić do recyklingu w salonie Orange, w specjalnym pojemniku. Partner Orange, uprawniony do odbioru elektroodpadów, zagospodaruje sprzęt zgodnie z prawem.

Najważniejsze na Święta to być blisko – jeszcze więcej gigabajtów


W ofercie Orange Love z dwoma usługami oraz przy zakupie internetu domowego 4G, Orange proponuje dwa razy więcej gigabajtów – aż 500 GB.

Dla klientów wybierających plany w #hello5G oraz dowolny pakiet Orange Love, operator oferuje teraz bezpłatny pakiet aż 300 ekstra gigabajtów do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy w kraju. Ten świąteczny prezent aktywuje się automatycznie zarówno przy podpisaniu nowej umowy, jak i przy przedłużeniu obecnej.

Oferta na Święta dla firm


Czas przedświąteczny i końcówka roku to gorący okres wytężonej pracy dla przedsiębiorców. Orange koncentruje się, by zaspokoić potrzeby tej grupy klientów i wspierać ich w prowadzeniu biznesu w tym pracowitym czasie. Teraz w Planach Firmowych można dowolnie włączać i wyłączać paczki usług w promocyjnych cenach - w każdym momencie użytkowania. Orange zwiększa również pakiety GB w Planach Firmowy M, L, XL:
 • Plan M z 30 GB na 60 GB,
 • Plan L z 70 GB na 90 GB,
 • Plan XL z 150 GB na 180 GB

Klienci firmowi mogą również skorzystać z dodatkowych GB, dokładnie 300 GB na 3 miesiące w prezencie w wybranych Planach Firmowych.

Orange przygotował choinkowe prezenty również dla przedsiębiorców – atrakcyjne zestawy z drugim urządzeniem za 1 zł +VAT m.in:
 • Xiaomi Redmi Note 8 2021 + jeden z czterech prezentów do wyboru (np. Smartwatch Xiaomi Mi Watch czy Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 Pro) za 1 zł + VAT na start i 30 zł + VAT mies. na 24 mies. z Planem Firmowym M,
 • Samsung Galaxy S20 FE 5G + Samsung Galaxy A32 5G za 1 zł + VAT na start i 89 zł + VAT mies. na 24 mies. z Planem Firmowym M,
 • OPPO Reno5 Z 5G + OPPO A 16 za 1 zł + VAT na start i 52 zł + VAT mies. na 24 mies. z Planem Firmowym M.

Jednocześnie, w ramach limitowanej akcji Smartfonowy szok cenowy, klienci biznesowi mają możliwość zakupu telefonów w najlepszych cenach na rynku.

Na te Święta Orange udostępnił #hello5G w Planie Firmowym M.

oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: