eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › W Orange nowe plany mobilne z 5G i CyberOchroną

W Orange nowe plany mobilne z 5G i CyberOchroną

2022-10-24 11:11

W Orange nowe plany mobilne z 5G i CyberOchroną

Klienci otrzymują za 0 zł CyberOchronę dla jednego numeru © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Orange wprowadza nową ofertę usług mobilnych, a w niej trzy plany - Plan S, Plan M i Plan L - w ramach których klienci dostaną jeszcze większe paczki GB w ramach abonamentu, dostęp do najnowszej technologii 5G w każdym planie oraz bezpłatną CyberOchronę.

Przeczytaj także: Orange Free Net z większymi pakietami danych i nielimitowane LTE

W nowej odsłonie oferty będą dostępne trzy plany – Plan S, Plan M i Plan L. Orange zadbał o to, aby klienci kupujący abonament komórkowy, dostali jeszcze więcej GB. W każdym z planów operator zwiększy pakiet danych - od 30 GB w Planie S do nawet 300 GB w Planie L. Klient Orange, który przedłuża umowę w Planie S - za 55 zł otrzyma 30 GB, a dopłacając jedynie 5 zł miesięcznie, otrzyma aż 110 GB miesięcznie w Planie M oraz telefon tańszy nawet o 150 zł w porównaniu do ceny telefonu w ofercie bez abonamentu.

fot. mat. prasowe

Nowe abonamenty komórkowe Orange

W każdym z planów operator zwiększy pakiet danych - od 30 GB w Planie S do nawet 300 GB w Planie L.


W nowej ofercie nadal rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej pozostają bez limitu. Dostępne będą także promocje, które pozwolą na obniżenie comiesięcznych rachunków za usługi, m.in.: rabat w wysokości 20 zł mies. za łączenie usług w Orange, 3 GB na konto, także za łączenie usług, rabat na usługi mobilne dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Po zakończeniu umowy lojalnościowej (po 24 mies.) ceny abonamentów zwiększą się o 10 zł miesięcznie.

5G w każdym planie abonamentowym


Orange udostępnia 5G w każdym planie mobilnym. Operator wzmacnia swoją sieć - w każdym tygodniu przybywa nawet po kilkadziesiąt nowych stacji umożliwiających dostęp do tej technologii, dzięki czemu z rozwiązania może korzystać ok. 9 mln osób. Orange oferuje szeroką ofertę smartfonów z różnych półek cenowych współpracujących z 5G.

Najnowsza technologia podnosi komfort korzystania z sieci. Daje gwarancję dostępu do połączenia internetowego wysokiej jakości. Szybki internet pozwala na błyskawiczne pobieranie i udostępnianie treści. Dzięki najnowszym technologiom można przesyłać dane dużo szybciej, a także słuchać muzyki i prowadzić wideorozmowy bez zacięć i utraty jakości. Operator oferuje dostęp do sieci, która w centrach miast będzie działała nawet w godzinach szczytu na stałym, wysokim poziomie. Szczegóły i zasięg 5G można sprawdzić na stronie.

Skuteczna CyberOchrona


Orange oferuje w nowych planach także ochronę przed zagrożeniami w sieci. W ramach abonamentu, klienci otrzymują za 0 zł CyberOchronę dla jednego numeru.

Orange blokuje powszechne zagrożenia, takie jak np. fałszywe strony wyłudzające dane czy połączenia z serwerami, kontrolującymi botnety. Dodatkowo, usługi te pozwalają samodzielnie konfigurować blokady wybranych kategorii stron, czy konkretnych adresów. Użytkownik otrzymuje też powiadomienia o zagrożeniach.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: