eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Karbonn Titanium S6

Smartfon Karbonn Titanium S6

2015-06-15 12:58

Smartfon Karbonn Titanium S6

Karbonn Titanium S6 - biały © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Karbonn Titanium S6 to propozycja dla osób poszukujących taniego smartfona o przyzwoitych parametrach. Za 419 zł możemy nabyć urządzenie z czterordzeniowym procesorem 1.3 GHz., 1 GB pamięci operacyjnej, 8 GB pamięci wewnętrznej, głównym aparatem o rozdzielczości 8 MP i systemem Dual SIM.
Karbonn Titanium S6 posiada 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości qHD 960 x 540 pikseli, który zapewnia szerokie kąty widzenia. Smartfon działa pod kontrolą systemu Android 4.4.2 KitKat, a jego sercem jest czterordzeniowy procesor MediaTek o taktowaniu 1.3 GHz., wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Urządzenie wyposażono też w 8 GB pamięci wewnętrznej, (którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD do 32 GB) oraz funkcję Dual SIM.

Karbonn Titanium S6 posiada moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, tylną kamerę o rozdzielczości 8 MP z wbudowaną ledową lampą błyskową i autofokusem oraz przednią kamerę o rozdzielczości 2 MP.

Titanium S6 dysponuje baterią o pojemności 2000 mAh, która w trybie rozmów wystarczy na ok. 5 godzin, zaś w trybie czuwania nawet do 250 godzin. Ciekawostką jest ułatwienie dostępu do aplikacji i funkcjonalności za pomocą sterowania gestami.

Smartfon dostępny jest tylko w sklepie internetowym Agito.pl w cenie 419 zł w dwóch kolorach – białym oraz grafitowym. W opakowaniu z telefonem znajduje się specjalna folia ochronna do ekranu.

fot. mat. prasowe

Karbonn Titanium S6 - biały

Urządzenie działa w oparciu o system Android 4.4 KitKat


Specyfikacja:


fot. mat. prasowe

Specyfikacja

Smartfon wyposażono w czterordzeniowy procesor MediaTek taktowanego z częstotliwością taktowania 1.3 GHz


oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: