eGospodarka.pl

eGospodarka.plWiadomościTelekomunikacja › Smartfon Samsung GALAXY Ace 2 i GALAXY mini 2

Smartfon Samsung GALAXY Ace 2 i GALAXY mini 2

2012-03-01 09:54

Smartfon Samsung GALAXY Ace 2 i GALAXY mini 2

Samsung Galaxy Ace 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Samsung zapowiedział wprowadzenie na rynek dwóch nowych modeli z rodziny smartfonów GALAXY: GALAXY Ace 2 oraz GALAXY mini 2. Oba modele będą stopniowo wprowadzane do sprzedaży na całym świecie.
GALAXY Ace 2 i GALAXY mini 2, następcy popularnych modeli GALAXY Ace i GALAXY mini wprowadzonych na rynek w zeszłym roku, to idealne urządzenia dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia, ceniących indywidualizm.

Podwójna moc GALAXY Ace 2

GALAXY Ace 2, wyposażony w dwurdzeniowy procesor 800 MHz, oferuje pełną wielozadaniowość, szybkie przejścia między ekranami i doskonałą grafikę w najbardziej wymagających aplikacjach i grach dzięki wysokiej rozdzielczości ekranu 480x800. Łączność HSPA+ o szybkości pobierania do 14.4Mb/s zapewnia większy komfort przeglądania stron i szybkie pobieranie treści z minimalnymi opóźnieniami.

4 GB wbudowanej pamięci i czytnik kart microSD umożliwia łatwe przechowywanie i przenoszenie filmów, zdjęć oraz innych plików, a bateria o pojemności 1500 mAh pozwala na aktywną, wymagającą pracę mobilną.

fot. mat. prasowe

Samsung Galaxy Ace 2

Samsung Galaxy Ace 2 z systemem Android 2.3


Ulepszone aplikacje w Samsung Hub i usługa ChatON gwarantują stały dostęp do treści lub serwisów społecznościowych, na których zależy użytkownikowi. W Music Hub o każdej porze dostępnych jest ponad 13 milionów utworów muzycznych, Game Hub oferuje użytkownikom najnowsze gry, a Social Hub pozwala na koordynację błyskawicznej komunikacji społecznościowej i poczty e-mail z pomocą jednej skrzynki odbiorczej.

 

1 2

następna

Oceń

6 6

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: